تصفیه آب هفت مرحله ای

آب های مصرفی که افراد از طریق لوله های انتقال در یافت می کنند دارای آلایندگی های مضر برای سلامتی انسان می باشد که باید قبل از مصرف تصفیه شود. اما هر دستگاهی توانایی تصفیه کامل آب را ندارد. در دستگاه تصفیه آب شش فیلتر آب به طور کامل تصفیه می شود، اما می توان در صورت نیاز با افزودن فیلتر دیگری به آن و تبدیل دستگاه به تصفیه آب هفت مرحله ای کیفیت آب را ارتقا بخشید.

بر روی دستگاه های تصفیه آب شش فیلتر امکان افزودن دو فیلتر دیگر نیز وجود دارد که در صورت احساس نیاز می توان فیلتر مورد نظر را به آن اضافه کرد. در تصفیه آب هفت مرحله ای معمولا یک فیلتر قلیایی به دستگاه اضافه می شود که باعث تنظیم ph آب می شود. و یا می توان یک لامپ uv نیز جهت ضدعفونی کردن آب به آن افزود.

در بازار دستگاه های تقلبی بسیاری وجود دارد که با نام اصل  فروخته می شود که بر روی آن ها بر چسب های تایوان خورده است، که نه تنها به سلامت انسان کمک نمی کند باعث بروز مشکلاتی نیز خواهد شد. حتما هنگام خرید دستگاه از اصل بودن آن اطمینان حاصل کنید، یکی از نشانه های آن حک نام تایوان بر روی دستگاه می باشد.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا با ارائه دستگاه های اصلی با برند های معتبر و حک نام تایوان بر روی دستگاه ها آماده هر گونه خدمات برای دستگاه های تصفیه آب می باشد، برای آگاهی از محصولات و مشاوره لازم می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

تلفن ثابت: 65522923-021          همراه: 09122972091

مطالب مرتبط