آداپتور در دستگاه تصفیه آب واتر تک WATERTEK

آداپتور در دستگاه تصفیه آب واتر تک WATERTEK

دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک (water tek) که به روش اسمز معکوس کار می کنند دارای ابزار و تجهیزات بسیار متفاوتی هستند. هر یک از این تجهیزات وظیفه ای را بر عهده دارند و مجموع کار آنها سبب می شود تا آب ورودی به دستگاه، تصفیه شده و خارج شود و مورد استفاده قرار بگیرد. به همین دلیل خرابی هر یک از آن ها می تواند اثرات مخربی را در عملکرد فیلتر بگذارد. در نتیجه استفاده از ابزار مناسب و با کیفیت بسیار مهم است.

آداپتور یکی از قطعاتی است که در سیستم های تصفیه آب واتر تک مورد استفاده قرار می گیرد. لازم به ذکر است که آداپتورهای مورد استفاده این کمپانی همگی دارای کیفیت و توان بالایی هستند.

آداپتور وسیله ای کوچک است که وظیفه دارد تا ولتاژ برق شهری را به برق مورد نیاز دستگاه تبدیل کند. دقت کنید که آداپتور به نوعی برای راه اندازی پمپ دستگاه به کار برده می شود و در واقع برق شهری را به برق مورد نیاز پمپ تبدیل می کند. اگر گاهی دستگاه تصفیه آب به برق متصل می باشد اما کار نمی کند علت آن می تواند خرابی آداپتور باشد. آداپتور به وسیله سوکت از طرفی به پمپ وصل شده است و از سمت دیگر به برق شهری متصل گردیده است تا به دریافت برق شهری بتواند برق مورد نیاز پمپ را فراهم کند.

به صورت جزئی تر آداپتور مبدل الکتریکی است که با القای انرژی الکتریکی ولتاژ برق در سیم پیچ اولیه را تغییر داده و به ولتاژ سیم پیچ ثانویه انتقال می دهد. القا جریان برق در برخی از آداپتورها می تواند جهت افزایش ولتاژ برق و یا کاهش ولتاژ صورت بپذیرد.

در سیستم های تصفیه آب خانگی واتر تک از آداپتور جهت القای ولتاژ برق کمتر از برق شهری استفاده می کنند.

معمولا در دستگاه های تصفیه آب خانگی و همچنین در دستگاه تصفیه آب خانگی water tek ولتاژ مورد نیاز 24 ولت است و آداپتور ولتاژ 220 ولت شهری را به 24 ولت تبدیل می کند.

آداپتور در دستگاه تصفیه آب واتر تک WATERTEK

آداپتور در دستگاه تصفیه آب واتر تک WATERTEK

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط