آداپتور نیمه صنعتی واتر تک watertek

آداپتور نیمه صنعتی واتر تک WATERTEK

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی واتر تک و تمامی دستگاه های نیمه صنعتی که سیستم تصفیه در آن ها اسمز معکوس است نیازمند جریان برق هستند که این مقدار ولتاژ برق با توجه به نیمه صنعتی بودن آن بیشتر از دستگاه های تصفیه آب خانگی است.

برای مثال دستگاه های تصفیه آب خانگی با برق 24 ولت و تصفیه آب های نیمه صنعتی با برق 32 یا 36 و یا 38 ولت کار می کنند.

به صورت کلی آداپتور وظیفه دارد تا ولتاژ برق ورودی را به ولتاژ مورد نیاز دستگاه تبدیل کند. پمپ های تصفیه آب، شیر برقی، سوئیچ های هایپرشر و لوپرشر و فیلتر UV برای عملکرد خود نیاز به برق دارند.

کیفیت آداپتور در فرآیند تصفیه تاثیر گذار است. آداپتوری که از کیفیت مناسب بهره مند است می تواند جریان برق یکنواختی را با ولتاژ و آمپر مناسب تولید کند.

در حالی که آداپتوری که کیفیت لازم را ندارد جریانی غیر یکنواخت را تولید کرده که می تواند سبب کاهش طول عمر پمپ و سایر قطعات برقی موجود در دستگاه شود و همچنین در کاهش کیفیت تصفیه آب نیز تاثیر دارد.

آداپتور نیمه صنعتی واتر تک از کیفیت بالایی برخوردار است که بیشتر مدل های آداپتور با ولتاژ 36 ولت کار می کند.

در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی واتر تک (water tek) از مدل های مختلف آداپتور می توان استفاده کرد که یکی از آن، آداپتور نیمه صنعتی GD-48100 است.

آداپتور 48 ولت نیمه صنعتی مدل GD-48100

آداپتور 48 ولت نیمه صنعتی مدل GD-48100 ساخت کشور تایوان بوده و دارای کیفیت بسیار بالایی است. این آداپتور توسط سازمان های معتبرISO  وwater quality  مورد بررسی قرار گرفته و تایید شده است. از این آداپتور جهت استفاده در پمپ های 48 ولت در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی بهره می برند و قادر است تا برق یکنواخت و ثابتی را برای پمپ تولید کند.

نصب این قطعه در دستگاه تصفیه آب نیازمند به فردی متخصص و ماهر دارد.

مشخصات فنی :

  • ولتاژ برق ورودی به آداپتور : 220 ولت
  • ولتاژ خروجی : 48 VDC
  • آمپر خروجی : 5 آمپر
  • مورد استفاده در : دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی
آداپتور نیمه صنعتی واتر تک WATERTEK

آداپتور نیمه صنعتی واتر تک WATERTEK

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط