آچار هوزینگ با ویژگی های خاص در دستگاه های تصفیه آب خانگی واترتک

آچار هوزینگ با ویژگی های خاص در دستگاه های تصفیه آب خانگی واترتک

اغلب دستگاه های تصفیه آب خانگی واترتک دارای یک آچار هوزینگ، برای باز و بسته کردن محفظه های فیلتر می باشند.

البته این آچارها عموما تنها برای محفظه فیلترهای پیش تصفیه 10 اینچ کاربرد دارد و نمی توان از آن در محفظه ممبران استفاده کرد.

با توجه به پیشرفت چشمگیر صنعت تصفیه آب، اجزاء و قطعات بسیار مختلف با کارایی بسیار بالا طراحی شده اند و همین باعث شده تا نگه داری و سرویس دستگاه های تصفیه آب خانگی آسان تر باشد.

به عنوان نمونه آچار هوزینگ در ابعاد مختلف ساخته می شود و به همین قطعه ساده، آپشن هایی اضافه می شود تا بتوان از آن بیشتر استفاده کرد.

برخی از آچارهای هوزینگ در انتهای دسته خود دارای زائده یا فضای تو خالی می باشند.

این قسمت همانند یک آچار کوچک طراحی شده است و می توان با استفاده از آن مهره اتصالات خانگی را با سهولت و سرعت بیشتر باز و بسته کرد.

یکی دیگر از ویژگی های آچار هوزینگ که بسیار قابل توجه و ایده آل می باشد، این است که چند آچار با هم ترکیب شده اند و می توان از آنها برای باز و بسته کردن انواع هوزینگ ها استفاده کرد.

به این شکل که چند حلقه آچار مختلف با طراحی های متنوع ساخته می شوند و درون حلقه اصلی آچار قرار می گیرند.

با نصب هر حلقه می توان محفظه ممبران یا محفظه فیلترهای پیش تصفیه را باز و بسته کرد، بدون اینکه نیاز به تهیه آچار جداگانه باشد.

در برخی دیگر از آچارها در بخش انتهایی دسته سوراخی کوچک ایجاد شده است.

این سوراخ با قطر تقریبا 7 میلی متر جهت نگه داشتن شیلنگ تصفیه آب خانگی و جداکردن آسان تر شیلنگ از اتصالات فیتینگی به کار برده می شود.

آچار هوزینگ با ویژگی های خاص در دستگاه های تصفیه آب خانگی واترتک

آچار هوزینگ با ویژگی های خاص در دستگاه های تصفیه آب خانگی واترتک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط