اتصالات مهره ای در دستگاه های تصفیه آب خانگی واترتک

اتصالات مهره ای در دستگاه های تصفیه آب خانگی واترتک

در انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی واترتک اتصالات در شکل ها و ساختارهای مختلف برای وصل کردن شیلنگ تصفیه به فیلترها، هوزینگ ها و یا سوئیچ های فشار بالا و فشار پایین و سایر قطعات دستگاه تصفیه آب استفاده می شود.

اتصالات از نظر کاربرد در انواع مختلف زانویی ها، رابط ها، سه راهی و غیره به کار برده می شوند.

اما از نظر ساختار به دو دسته مهره ای و فیتینگی تقسیم بندی می شوند، اتصالات فیتینگی که با عنوان اتصالات سریع نیز شناخته می شوند نوع جدیدتر هستند و به نوعی جایگزین اتصالات مهره ای قرار گرفته اند.

هر دو نوع اتصال دارای مزایا و معایبی هستند اما به صورت کلی نوع فیتینگی رایج تر از انواع اتصال مهره ای است.

اتصالات مهره ای از قدیمی ترین نوع اتصالات هستند که در دستگاه های تصفیه آب خانگی قدیمی تر مورد استفاده قرار می گرفتند، البته ممکن است برخی از سیستم های قدیمی واترتک نیز مجهز به این نوع اتصالات باشند.

اتصالات مهره ای با عنوان JACO نیز شناخته می شوند و همان گونه که از نامش پیداست در ساختار آن از پیچ و مهره استفاده شده است.

اتصالات مهره ای به لحاظ آب بندی بهتر از نوع فیتینگی عمل می کنند، به گونه ای که احتمال در رفتن شیلنگ از آنها به دلیل سفت شدن پیچ و مهره به دور شیلنگ بسیار کاهش می یابد.

تنها ایراد این اتصالات این است که باز و بسته کردن آنها کمی دشوارتر و زمان بر می باشد.

مهره در این نوع از قطعات به گونه ای طراحی شده است که دارای زبانه ای کوچک می باشد. زمانی که شیلنگ درون اتصال قرار بگیرد، آن را به محکی نگه می دارد و از در رفتن شیلنگ جلوگیری می کند.

با این حال در دستگاه های تصفیه آب خانگی جدیدتر از اتصالات مهره ای استفاده نمی شود و به نوعی منسوخ شده اند.

اتصالات مهره ای در دستگاه های تصفیه آب خانگی واترتک

اتصالات مهره ای در دستگاه های تصفیه آب خانگی واترتک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط