اتصال تبدیل شیر برداشت فیتینگی در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک 

اتصال تبدیل شیر برداشت فیتینگی در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

شیر برداشت تصفیه آب، شیری با ظاهری بسیار ظریف و کوچک است که تنها قابلیت عبور آب نرم و سبک را دارد.

مقاومت این شیرها در برابر سختی آب بسیار کم می باشد، حتی اگر بهترین نوع آن در سیستم به کار برده شود، سختی آب می تواند طول عمر شیر برداشت را کاهش دهد.

شیرهای برداشت در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک در دو نوع ستاره ای و اهرمی ارائه می شوند و تمام انواع آن دارای بخشی به نام لوله زیرین می باشند.

لوله زیرین شیر برداشت بخشی است که در زیر سینک ظرفشویی یا کابینت قرار می گیرد و به عنوان رابط برای اتصال دستگاه تصفیه آب به شیر است.

اتصال تبدیل شیر برداشت فیتینگی از اتصالات نوع جدید است که جایگزین اتصالات قدیمی تر مهره ای شده است.

با استفاده از تبدیل شیر برداشت می توان به راحتی شیلنگ را به داخلی اتصال فیتینگی وصل نمود و بین دستگاه تصفیه آب و شیر برداشت ارتباطی را به وجود آورد.

این اتصال دارای دو خروجی است، یکی از خروجی ها با قطر 7.16 اینچ برای اتصال به لوله زیرین شیر برداشت به کار برده می شود.

خروجی دیگر شیر با قطر 1.4 اینچ تنها برای نصب شیلنگ تصفیه آب خانگی به کار برده می شود.

این اتصال به عنوان رابط عمل می کند و با کمک آن می توان شیلنگ خروجی از آخرین فیلتر دستگاه تصفیه آب را به شیر برداشت متصل کرد.

اتصال تبدیل شیر برداشت فیتینگی در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک از جنس پلاستیک پلی پرویپلن ساخته شده است و در برابر دما و فشار آب در بازه متغیر و گسترده، مقاومت بالایی دارد.

اتصال تبدیل شیر برداشت فیتینگی در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک 

اتصال تبدیل شیر برداشت فیتینگی در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط