اتصال زانویی ممبران سوپاپ دار تصفیه آب واتر تک

اتصال زانویی ممبران سوپاپ دار تصفیه آب واتر تک

دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک از محدود دستگاه هایی هستند که تمامی استانداردهای ساخت سیستم تصفیه آب در طراحی و ساخت آنها رعایت شده است و از نظر کیفیت و ایمنی قطعات بسیار قابل قبول هستند.

فیلتر ممبران به عنوان فیلتر اصلی این دستگاه ها معمولا به صورت هوزینگی ساخته می شود و در چهارمین مرحله از دستگاه نصب می شود.

تقریبا در انتهای مسیر تولید آب تصفیه شده و در قسمت خروجی فاضلاب از هوزینگ فیلتر ممبران زانویی سوپاپ دار ممبران قرار داده شده است. این زانویی همانند شیر یک طرفه عمل می کند و مانع از بازگشت آب تصفیه شده به داخل فیلتر ممبران می گردد.

اگر این زانویی به درستی عمل نکند سبب بازگشت آب به داخل فیلتر ممبران و خرابی آن می شود.

این قطعه به عنوان یکی از اتصالات مهم در انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس دیده می شود و از نظر کارکرد بسار حساس است، در واقع خرابی این اتصال می تواند مانع از عملکرد صحیح فیلتر ممبران و دستگاه تصفیه آب شود.

محل نصب و قرارگیری زانویی سوپاپ دار ممبران در انتهای محفظه ممبران و خروجی متمایل به وسط و قبل از سوئیچ فشار بالا می باشد.

این اتصال عموما از جنس پلاستیک است و استفاده از پلاستیک بهداشتی با استاندارد فود گرید نقش بسیار مهمی در تعیین کیفیت آن دارد، این قطعه همانند حرف L ساخته شده است و می تواند از نوع فیتینگی یا مهره ای باشد.

در صورتی که فشار وارد شده آب از سوی سیستم به این قطعه از حد مجاز بالاتر برود، عملکرد این زانویی کاملا بهم می خورد و ممکن است سبب روشن و خاموش شدن بی دلیل دستگاه تصفیه آب خانگی شود.

اتصال زانویی ممبران سوپاپ دار تصفیه آب واتر تک

اتصال زانویی ممبران سوپاپ دار تصفیه آب واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

  • در قسمتهایی از تسویه آب سوپاپ یکطرفه نصب میشود

مطالب مرتبط