اتصال مغزی هوزینگ در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

اتصال مغزی هوزینگ در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

فیلترهای پیش تصفیه الیافی، کربن فعال گرانول و کربن بلاک در دستگاه های تصفیه آب خانگی به صورت هوزینگی ارائه می شوند، در واقع در بخش پایین دستگاه سه فیلتر با استفاده از هوزینگ در یک ردیف قرار می گیرند و آب را برای ورود به ممبران آماده می سازند.

در اغلب موارد برای وصل کردن این سه هوزینگ از شیلنگ تصفیه آب استفاده می کنند و برای نصب کردن شیلنگ به محفظه ها از اتصالات فیتینگی یا مهره ای استفاده می شود.

مغزی هوزینگ تصفیه آب خانگی نوعی اتصال است که می توان با استفاده از آن بدون به کارگیری از شیلنگ، دو محفظه را به یکدیگر وصل نمود.

البته اتصال دو هوزینگ با استفاده از شیلنگ معمولا راحت تر و با سرعت بیشتری انجام می شود اما این اتصال سبب کاهش هزینه ها در دستگاه می شود.

یکی از ویژگی هایی که سبب شده از اتصال مغزی ها استفاده بیشتری شود این است که با قرار دادن مغزی هوزینگ برای وصل کردن محفظه ها به یکدیگر، فضایی که بین آنها به وجود می آید بسیار کمتر از وقتی است که هوزینگ را با استفاده از شیلنگ به یکدیگر وصل می کنند.

در نتیجه استفاده از این اتصال باعث می شود تا دستگاه با عرض کمتری طراحی و تولید شود.

با استفاده از این اتصال می توان دو هوزینگ را که دارای رزوه 1.4 اینچی هستند به هم متصل کرد.

هر دو خروجی مغزی هوزینگ 1.4 اینچی رزوه دار هستند و برای نصب به هوزینگ و فیلترهای رزوه ای کاربرد دارد.

اتصال مغزی هوزینگ تصفیه آب خانگی به عنوان رابط عمل می کند و جنس آن از پلاستیک پلی پروپیلن است. این اتصال همچنین از مقاومت کافی در برابر دما و فشار آب بهره مند می باشد.

اتصال مغزی هوزینگ در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

اتصال مغزی هوزینگ در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط