ارائه قطعات و لوازم جانبی دستگاه های تصفیه آب خانگی واترتک

ارائه قطعات و لوازم جانبی دستگاه های تصفیه آب خانگی واترتک

تمامی ایرادات و مشکلات فنی دستگاه های تصفیه آب خانگی واترتک با تعویض یا تعمیر قطعات و تجهیزات مختلف دستگاه برطرف می شود. به همین دلیل این تجهیزات نقش بسیار مهمی را در کنترل فرآیند تولید آب تصفیه شده دارند و عملکرد صحیح تمامی قطعات منجر به بالاتر رفتن راندمان دستگاه خواهد شد.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا به عنوان یکی از وارد کنندگان نمونه دستگاه های تصفیه آب خانگی واترتک تمامی قطعات مورد نیاز را فراهم می کند و مصرف کنندگان از این بابت هیچ گونه نگرانی نخواهند داشت.ت مامی قطعات مورد نیاز دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک (water tek) از بزرگ تا کوچک و از پیچیده تا ساده به همراه این دستگاه ها به مشتریان ارائه می شود.

این تجهیزات شامل موارد زیر است :

  • انواع فیلترها به همراه محفظه
  • انواع اتصالات برای نصب شیلنگ به فیلترها و قطعات جانبی دستگاه
  • آداپتور، شیر برقی، سوئیچ های قطع کن فشار بالا و فشار پایین
  • بست و انواع پیچ ها برای نصب و راه ندازی
  • شیر برداشت به همراه متعلقات جانبی
  • پمپ تصفیه همراه با کابل های برق
  • مخزن ذخیره
  • و غیره

برخی از این قطعات به همراه دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک درون جعبه قرار گرفته اند و جزء ثابت این دستگاه ها می باشند، اما برخی دیگر از قطعات جانبی دستگاه را چون اتصالات، دستگاه های تست کیفیت آب، در صورت لزوم شیلنگ و بست فاضلاب و غیره را شرکت کاسپین ارتباط عرشیا با کیفیت بالا انتخاب کرده و برای نصب دستگاه به کار می برد. این شرکت همواره در تلاش است تا این خدمات و تجهیزات را به صورت کامل به مشتریان ارائه دهد، زیرا جلب رضایت مشتری در اولویت قرار دارد.

ارائه قطعات و لوازم جانبی دستگاه های تصفیه آب خانگی واترتک

ارائه قطعات و لوازم جانبی دستگاه های تصفیه آب خانگی واترتک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط