انواعی از شیرهای دستگاه تصفیه آب واتر تک watertek

انواعی از شیرهای دستگاه تصفیه آب واتر تک watertek

در دستگاه های تصفیه آب خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی قطعات و فیلترهای بسیار متنوعی قرار گرفته است که با هم در تعامل و ارتباط هستند. این ارتباط کمی پیچیده است و برای سهولت در عملکرد دستگاه و کارآیی بهتر تصفیه آب در قسمت های مختلف از شیرهای مربوط استفاده می کنند.

شیر بین راهی :

لوله کشی هایی که جهت عملکرد تصفیه آب ها صورت گرفته است گاهی اوقات باید جریان آب ورودی به قسمتی از دستگاه گرفته و بسته شود. پس قطع جریان آب ورودی به قسمتی از دستگاه توسط شیری به نام شیر بین راهی انجام می شود. یکی دیگر از کاربردهای شیر بین راهی در دستگاه های تصفیه آب این است که می تواند میزان دبی آب ورودی را تغییر دهد. البته شیرهای بین راهی می توانند خانگی و نیمه صنعتی نیز باشند.

شیرهای بین راهی از نظر نوع اتصالات ورودی و خروجی انواع مختلفی دارند و تقسیم بندی می شوند. از جمله :

  • شیر بین راهی دو سر فیتینگی
  • شیر بین راهی دو سر مهره ای
  • شیر بین راهی یک سر رزوه

شیر بین راهی یک طرفه :

شیر بین راهی یک طرفه عملکرد و کارآیی مانند شیر بین راهی دارد و تنها تفاوت عمده بین این دو شیر این است که در شیر بین راهی یک طرفه، آب فقط از یک جهت اجازه عبور را دارد.

شیر مخزن :

برای وصل کردن شیلنگ تصفیه آب به مخزن ذخیره از شیر مخزن تصفیه آب استفاده می شود. همچنین از این شیر می توان در جهت باز و یا بسته کردن ورود و خروج آب به مخزن استفاده نمود. شیر مخزن با توجه به مخزن ذخیره تصفیه آب خانگی و یا نیمه صنعتی تفاوت دارد یعنی شیر مخزن خانگی برای اتصال به شیلنگ 6 میلی متر ساخته شده و شیر مخزن نیمه صنعتی برای اتصال شیلنگ 9 میلی متر طراحی و ساخته شده است. اتصال این شیر به مخزن، به نوع مخزن نیز بستگی دارد مثلا ممکن است رزوه از داخل و یا بیرون باشد.

واتر تک (water tek) یک برند تایوانی است که دستگاه ها و قطعات آن از کیفیت بالایی برخوردار بوده همچنین شیرهای دستگاه تصفیه آب واتر تک بسیار با کیفیت و مقرون به صرفه است.

انواعی از شیرهای دستگاه تصفیه آب واتر تک watertek

انواعی از شیرهای دستگاه تصفیه آب واتر تک watertek

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط