انواع اتصالات در دستگاه تصفیه آب واتر تک water tek 

انواع اتصالات در دستگاه تصفیه آب واتر تک water tek 

اتصالات مورد استفاده در سیستم های تصفیه آب با توجه به شکل، کاربرد و اندازه شناسایی و نام گذاری می شود. اتصالات در سیستم تصفیه آب واتر تک به نوعی نقش مهمی را دارند و فیلتر و قطعات دستگاه های تصفیه آب را به هم مرتبط می سازد. بنابراین انتخاب اتصالات با کیفیت و با آب بندی مناسب بسیار حائز اهمیت است.

 water tek یک کمپانی تایوانی است که به تولید بهترین و با کیفیت ترین دستگاه تصفیه آب پرداخته است. همچنین تمام قطعات و فیلترها و اتصالات به کار رفته در این دستگاه از بهترین آلیاژها تهیه شده است.

نام گذاری اتصالات بر اساس شکل:

زانویی : زانویی به اتصالاتی گفته می شود که مسیر ورودی و خروجی آنها زاویه ای 90 درجه می سازد.

تبدیل : تبدیل به آن دسته از اتصالات گفته می شود که شکل خاصی را به شکل دیگر تبدیل می کند. برای مثال ساختار رزوه را به فیتینگی و یا ساختار رزوه را به میله تبدیل می کند. در تمامی اتصالات از نوع تبدیل، مسیر ورود و خروج همسو می باشند.

رابط : از رابط ها در سیستم تصفیه آب جهت اتصال دو شیلنگ به هم استفاده می کنند و می توانند از نوع دو سر مهره ای و یا دو سر فیتینگی باشند.

سه راهی : از سه راهی جهت ایجاد مسیر اضافی یعنی نصب شیلنگ آب اضافی استفاده می شود. همچنین می توان برای حذف مسیر و تبدیل دو شیلنگ به یک شیلنگ از آن بهره برد.

چها راهی : جهت اضافه نمودن دو شیلنگ تصفیه آب اضافی از چهار راهی استفاده می کنند. همچنین از چهار راه ها جهت حذف دو مسیر یعنی تبدیل سه شیلنگ به یک شیلنگ استفاده می کنند.

میله ای : اتصالات میله ای ساختاری تقریبا مشابه با شیلنگ تصفیه آب دارد و از آن جهت قرار گیری بر روی سایر اتصالات استفاده می کنند.

اتصالات مختلف بر اساس اندازه :

اتصالات در اندازه های بسیار متفاتی قرار دارند اما برخی از اندازه آن ها نسبت به سایر اتصالات بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند از جمله :

  • 8 اینچ
  • 4 اینچ
  • 8 اینچ
  • 2 اینچ
انواع اتصالات در دستگاه تصفیه آب واتر تک water tek 

انواع اتصالات در دستگاه تصفیه آب واتر تک water tek

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط