انواع محدود کننده فاضلاب تصفیه آب خانگی واتر تک

انواع محدود کننده فاضلاب تصفیه آب خانگی واتر تک

فیلتر ممبران در دستگاه  تصفیه آب خانگی واتر تک (water tek) به صورت هوزینگی طراحی شده است. هوزینگ فیلتر ممبران شامل یک ورودی و دو خروجی می باشد که خروجی وسط مربوط به خروج آب تصفیه شده و خروجی کناری مربوط به خروج فاضلاب است.

در قسمت خروجی فاضلاب قطعه ای پلاستیکی به شکل کپسول وجود دارد که با نام محدود کننده جریان، محدود کننده فاضلاب و گاهی با نام درین و فلو فاضلاب شناخته می شود.

این قطعه وظیفه دارد تا پساب بدست آمده از فیلتراسیون آب را خارج کند. در واقع اگر محدود کننده فاضلاب در سیستم حضور نداشته باشد آب با فشار بالایی که در هوزینگ ممبران قرار دارد با سرعت تخلیه می شود.

محدود کننده فاضلاب در انواع مختلفی ساخته شده است و هر کدام از آن ها به سبب ویژگی های خاص خود از دیگری جدا می شوند. محدود کننده جریان به شکلی ساخته شده است که در هر دقیقه به حجم مشخصی از فاضلاب اجازه خروج می دهد.

ظرفیت خروجی فاضلاب از این قطعه با درج عدد بر روی محدود کننده نشان داده می شود. پس به صورت کلی محدود کننده فاضلاب دارای یک اتصال جهت ورود و خروج آب و یک ظرفیت مشخص است.

محدود کننده جریان بر اساس ظرفیت و اتصال و نوع در انواع مختلفی قرار می گیرد.

محدود کننده فاضلاب از نظر میزان آب خروجی در هر دقیقه با ظرفیت های مختلفی چون300 ،400 ،420 ،450 ، 500 ، 550 ، 600 تا 1500 سی سی در دقیقه و حتی بیشتر در بازار موجود است.

از نظر اتصال نیز اتصالات محدود کننده فاضلاب می تواند سر خود باشد و یا نیاز به اضافه کردن اتصالات باشد. این اتصال می تواند از نوع مهره ای و یا فیتینگی باشد.

نوع محدود کننده جریان نیز می تواند ثابت یا متغیر باشد. یعنی محدود کننده های متغیر قابلیت این را دارند که بتوان از طریق پیچ تنظیم و یا شیری که بر روی آنها وجود دارد میزان آب خروجی را تنظیم و کنترل کرد و یا در محدوده خاص و معینی آن را تغییر داد.

انواع محدود کننده فاضلاب تصفیه آب خانگی واتر تک

انواع محدود کننده فاضلاب تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

  • محدود کننده متغیرفاضلاب در دستگاه تصفیه آب

مطالب مرتبط