اورینگ در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک چه نقشی دارد ؟

اورینگ در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک چه نقشی دارد ؟

دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک (water tek) شامل تجهیزاتی است که به عملکرد هر چه بهتر دستگاه کمک می کنند. یکی از این قطعات که ساختار بسیاری ساده ای نیز دارد اورینگ (O-Ring) می باشد. اورینگ در دستگاه تصفیه آب نقش موثری در جلوگیری از ایجاد نشتی آب دارد.

بدلیل اینکه در دستگاه های تصفیه آب خانگی آب همواره در حال جریان است احتمال نشتی آب وجود دارد. اورینگ قطعه ای پلاستیکی و گرد است که برای جلوگیری از نشتی در قسمت های مختلف دستگاه از جمله هوزینگ ها و فیلترها مورد استفاده قرار می گیرد. این واشر پلاستیکی جهت عایق بندی در صنعت تصفیه آب بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

از اورینگ جهت آب بندی قطعاتی از دستگاه مانند فیلترها، اتصالات و هوزینگ های پیش تصفیه و ممبران استفاده می شود. از آن جایی که اتصالات و ابعاد هوزینگ های مختلف، با هم متفاوت است پس انواع متنوعی از اورینگ ها نیز طراحی می شود تا در موارد مختلف کارآمد باشد.

گاهی جهت آب بندی بهتر و قابل اطمینان تر از دو اورینگ استفاده می کنند. به صورتی که هر دو اورینگ بر روی هم قرار گرفته و سبب عایق بندی بهتر قطعه می شود. در این صورت قطعه به صورت دابل اورینگ آب بندی شده است.

اورینگ ها با این که ساختاری ساده دارند اما شامل ویژگی هایی می باشند که باعث می شود انواع مختلفی از آنها وجود داشته باشد. ضخامت اورینگ، قطر داخلی اورینگ و قطر خارجی و شکل آن از مواردی هستند که سبب تغییر در بین اورینگ ها می شود.

کیفیت اورینگ مورد استفاده در دستگاه تصفیه مهم است زیرا آب دائما با اورینگ تماس دارد. در صورتی که اورینگ از مواد نامرغوب ساخته شود به سرعت پوسیده می شود و علاوه بر اینکه دستگاه را عایق بندی نمی کند بلکه سبب پایین آمدن کیفیت آب نیز می شود.

 

اورینگ در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک چه نقشی دارد ؟

اورینگ در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک چه نقشی دارد ؟

8شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط