براکت فلزی در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

براکت فلزی در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

فلز به دلیل استحکام و مقاومت بالایی که در برابر ضربه، فشار و محدوده دمای گسترده دارد، در صنعت تصفیه آب بسیار کاربردی است و برای ساخت مخازن و تجهیزات مختلف دستگاه های تصفیه آب مورد استفاده قرار می گیرد.

شاسی، پایه یا براکت فلزی یکی از نمونه های کوچک کاربرد فلز در صنعت تصفیه آب می باشد. شاسی از قطعات مهم دستگاه های تصفیه آب خانگی است که برای جمع آوری تجهیزات دستگاه به کار برده می شود.

در واقع وجود شاسی سبب می شود تا دستگاه ظاهر بهتری داشته باشد و حالتی یکپارچه و منظم بدست بیاورد.

شاسی فلزی در انواع بدون پایه یا پایه دار تقسیم می شود و یکی از پر مصرف ترین انواع شاسی ها برای استفاده در دستگاه های تصفیه آب خانگی می باشند.

تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک مجهز به شاسی می باشند که با جنس های مختلفی ارائه می شوند.

یکی از پر مصرف ترین و رایج ترین انواع شاسی های مورد استفاده در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک شاسی فلزی می باشد. البته این شاسی ها دارای ویژگی منحصر به فرد هستند و آن خاصیت ضد زنگ بودن آن است.

در واقع بر روی بدنه این شاسی ها پوشش ضد زنگ قرار گرفته است. همین ویژگی سبب می شود تا این شاسی ها در برابر رطوبت دوام بیشتری داشته باشند و طول عمر آنها بیشتر شود.

شاسی های فلزی بهتر است در مناطقی استفاده شوند که رطوبت هوا در حداقل مقدار ممکن قرار دارد، به همین دلیل معمولا از این نوع شاسی ها در مناطی شمالی کشور کمتر استفاده می شود.

براکت فلزی در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

براکت فلزی در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط