بررسی کم بودن فشار آب از شیر برداشت دستگاه تصفیه آب خانگی واترتک

بررسی کم بودن فشار آب از شیر برداشت دستگاه تصفیه آب خانگی واترتک

کم بودن فشار آب از شیر برداشت یکی از مشکلات رایجی است که اغلب مصرف کنندگان دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس با آن روبه رو می شوند.

کاهش فشار آب از شیر برداشت عموما به مخازن ذخیره بر می گردد، یعنی مخزن اولین قطعه ای است که در صورت مواجه با این مشکل مورد بررسی و آنالیز قرار می گیرد.

با اینکه دستگاه های تصفیه آب خانگی واترتک از کیفیت و کارایی بالایی برخوردار هستند و فرآیند تصفیه آب را به صورت دقیق و با راندمان بالا انجام می دهند، اما گاهی عدم استفاده صحیح و عدم رسیدگی به دستگاه می تواند سبب بروز اشکالاتی در عملکرد دستگاه شود.

همان گونه که گفته شد یکی از دلایل عمده کاهش فشار آب از شیر برداشت، عملکرد نادرست مخزن می باشد.

اما بهتر است ابتدا بررسی شود که آیا فشار آب از شیر برداشت کم است و یا با توجه به وضعیت مخزن متعادل می باشد.

برای بررسی اینکه آیا فشار آب از شیر برداشت کم است ابتدا ببینید که مخزن ذخیره پر شده است یا خیر، مخزن تصفیه را بلند کنید تا با فشار وارد شده حس کنید که پر شده است یا نه.

با این روش به سادگی می توانید میزان آب ذخیره شده درون مخزن را حدس بزنید. همچنین می توانید با انگشت به مخزن ضربه بزنید تا صدای ناشی از ضربات به شما بگوید چه مقدار آب در مخزن ذخیره شده است.

یکی از راه حل های دیگر استفاده از فشار سنج است. با استفاده از فشار سنج فشار هوای درون مخزن را اندازه گیری نمایید، فشار بین 35 تا 40 به این معناست که مخزن ذخیره پر شده است.

پس از اینکه از پر بودن مخزن ذخیره مطمئن شدید می توانید علت های مختلف را جهت کاهش فشار آب از شیر برداشت بررسی کنید.

بررسی کم بودن فشار آب از شیر برداشت دستگاه تصفیه آب خانگی واترتک

بررسی کم بودن فشار آب از شیر برداشت دستگاه تصفیه آب خانگی واترتک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط