بست نگهدارنده فیلتر کوچک به کوچک دستگاه تصفیه آب واترتک

بست نگهدارنده فیلتر کوچک به کوچک دستگاه تصفیه آب واترتک

بست نگهدارنده که با نام پایه نگهدارنده فیلتر، گیره نگهدارنده فیلتر، کلیپس فیلتر، عینکی و از این قبیل نام ها شناخته می شود برای نگهداشتن انواع فیلترها بر روی یکدیگر ساخته می شوند.

در واقع فیلترهایی که بر روی براکت قرار می گیرند جایی ندارند که به آن متصل شوند به همین دلیل پایه فیلتری طراحی شده است که فیلترها را بر روی یکدیگر محکم نماید.

حال این پایه های نگهدارنده فیلتر در انواع مختلفی ساخته می شوند که بست نگهدارنده فیلتر کوچک به کوچک دستگاه تصفیه آب واترتک یکی از این مدلهاست.

بست نگهدارنده فیلتر کوچک به کوچک دستگاه تصفیه آب واترتک برای نگهداری فیلترهای اینلاین مانند فیلتر پست کربن، فیلتر مینرال و یا فیلتر قلیایی طراحی شده است و دارای دو دهانه کوچک با قطر 2 اینچ می باشد.

طراحی آن به این صورت است که یک سمت آن در فیلتر خطی مانند پست کربن قرار می گیرد و سمت دیگر آن فیلتر مینرال نصب می شود.

بست نگهدارنده فیلتر کوچک به کوچک دستگاه تصفیه آب واترتک را نمی توان به سطحی مانند براکت پیچ کرد و فقط بر روی فیلترها قرار می گیرد.

دهانه این بست حالت ارتجاعی دارد تا بتواند فیلتر را به محکمی در خود نگه دارد. همچنین بست نگهدارنده فیلتر کوچک به کوچک دستگاه تصفیه آب واترتک از پلاستیک فشرده بسیار با کیفیت ساخته شده است و در اثر نصب و یا جدا کردن فیلتر از آن دچار شکستگی نمی شود.

بست نگهدارنده فیلتر کوچک به کوچک دستگاه تصفیه آب واترتک

بست نگهدارنده فیلتر کوچک به کوچک دستگاه تصفیه آب واترتک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط