تاثیر دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک بر PH آب

تاثیر دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک بر PH آب

در علم شیمی PH به عنوان یکی از فاکتورهای مهم در اندازه گیری درجه اسیدیته و قلیاییت مواد و محلولات در نظر گرفته می شود. به صورت کلی انسان ها روزانه نوشیدنی ها و مواد غذایی فراوانی را با PH های مختلف می نوشند که یکی از مهم ترین آنها آب آشامیدنی است.

تمامی موادی که PH آنها برابر با عدد هفت باشد، مواد خنثی هستند و هر چقدر ماده ای PH کمتر از 7 داشته باشد جز مواد اسیدی و اگر بالاتر از عدد 7 باشد جزء مواد قلیایی به حساب می آید.

آب از موادی است که اگر به صورت خالص باشد کاملا خنثی است اما به صورت کلی محدوده PH آب آشامیدنی ایده آل در محدوده بین 5.6 تا 8 قرار دارد.

PH آب به صورت کلی به املاح درون آب بستگی دارد و از آنجایی که دستگاه های تصفیه آب خانگی بخش زیادی از املاح و مواد و یون های درون آب را حذف می کند، PH آب کمی کاهش پیدا می کند.

البته مواد شیمیایی درون آب که از طریق پساب های صنعتی و باران های اسیدی به آب راه پیدا می کند، از عوامل مهم دیگر در اسیدی کردن آب می باشند.

آب قلیایی جزء نوشیدنی های بسیار سالم و مفیدی است که توسط سازمان های بهداشتی جهانی و متخصصان بسیار مورد تایید قرار گرفته و پیشنهاد می شود.

آب قلیایی به آبی گفته می شود که PH بالاتر از عدد هفت دارد. آب با ورود به دستگاه تصفیه آب واتر تک با از دست دادن یون ها PH در حدود 6.8 بدست می آورد که استفاده از یک فیلتر قلیایی می تواند در بالا بردن PH آب بسیار موثر و مفید باشد.

برخی از دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک مجهز به فیلترهای قلیایی و مینرال هستند که در بالا بردن PH آب بسیار موثر و تاثیر گذار هستند.

فیلترهای مورد استفاده در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک از مواد اولیه بسیار سالم و با کیفیت تهیه شده اند و املاح درون آن ها بسیار طبیعی و مفید است.

تاثیر دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک بر PH آب

تاثیر دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک بر PH آب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط