تفاوت ظرفیت فیلترهای ممبران تصفیه آب واتر تک

تفاوت ظرفیت فیلترهای ممبران تصفیه آب واتر تک

در این مطلب در رابطه با تفاوتی که فیلتر ممبران ظرفیت 50 گالن و 75 گالن با هم دارند ، می پردازیم . در ابتدا بهتر است با فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب آشنا شویم . دستگاه تصفیه آب خانگی دارای شش عدد فیلتر است که چهارمین فیلتر تعبیه شده در این دستگاه ، فیلتر ممبران است .

فیلتر ممبران اصلی ترین و مهم ترین فیلتر دستگاه تصفیه آب است . این فیلتر به حذف کلیه عوامل آلوده کننده که در آب لوله کشی شهری وجود دارند ، می پردازد . دقت این فیلتر به قدری بالا است که تمامی موادی که در ابعاد بسیار ریز هستند و با چشم غیر مسلح دیده نمی شوند را از آب حذف می کنند .

ساختار ظاهری فیلتر ممبران به چه صورت است ؟

فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی استوانه ای از جنس پلاستیک است که در درون این استوانه لایه های مختلفی تعبیه شده است که ضخامت این لایه ها بسیار کم است و نازک هستند . این لایه ها از جنس پلیمر هستند .

چرا تعداد لایه های پلیمری فیلتر ممبران زیاد است ؟ یکی از علت هایی که نشان دهنده مهم بودن فیلتر ممبران است ، لایه های تعبیه شده در این فیلتر است . این فیلتر از لایه های مختلفی تشکیل شده است که آب از این لایه ها گذر می کند و تمامی عواملی که باعث آلوده شدن آن شده است ، از بین خواهد رفت .

یکی دیگر از دلایل اهمیت فیلتر ممبران طول عمر بالای آن است این فیلتر نسبت به سایر فیلترهای دستگاه تصفیه آب طول عمر بالاتری دارد و بین 12 الی 18 ماه پس از نصب باید تعویض شود .

اما موضوع تعیین شده برای این مطلب تفاوت ظرفیت این فیلترها است . دستگاه های تصفیه آب خانگی انواع مختلفی دارند و هر کدام از این دستگاه ها ظرفیت مشخصی دارند .

ظرفیت فیلتر ممبران دستگاه های تصفیه آب نیز با یکدیگر متفاوت می باشد . ظرفیت فیلتر ممبران عبارت است از مقدار آبی که این فیلتر می تواند از خود عبور دهد و به تصفیه آن بپردازد . از این رو ظرفیت فیلترهای ممبران با یکدیگر متفاوت است .

تفاوت ظرفیت فیلترهای ممبران تصفیه آب واتر تک

تفاوت ظرفیت فیلترهای ممبران تصفیه آب واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

  • دستگاه تصفیه آب خانگی دیجیتالی سانتک مدل 50 گالن language:fa

مطالب مرتبط