خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب واتر تک watertek

خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب واتر تک watertek

واتر تک (water tek) کمپانی تایوانی است که سال ها در زمینه تولید و ساخت دستگاه های تصفیه آب خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی فعالیت داشته است. و محصولات بسیار با کیفیت با طول عمر بالا را تولید می کند. مواد و آلیاژ دستگاه های تولید شده این کمپانی از پلاستیک فشرده و food grade است و مجهز به فیلترها و قطعات بسیار با کیفیت می باشد. دستگاه های تصفیه آب واتر تک توسط استانداردهای معتبر جهانی از جمله FDA،NSF  وwater quality  مورد بررسی و تایید قرار گرفته است.

برای اینکه دستگاه های تصفیه آب واتر تک کیفیت خود را از دست ندهند و قطعات و تجهیزات آن دچار خرابی و مشکل نشوند نیاز به تعویض به موقع فیلترها دارند. درنتیجه خدمات پس از فروش و گارانتی دستگاه های تصفیه آب بسیار مهم است.

منافذ فیلترهای تصفیه آب پس از گذشت زمان در اثر جذب آلاینده ها کیپ می شوند و گرفتگی در آنها ایجاد می شود و دیگر قادر به جذب آلاینده ها نمی باشند که این امر باعث کاهش دبی خروجی و همچنین باعث رشد باکتری و ویروس در دستگاه می شود.

هنگام خرید حتما به این نکته توجه نمایید که دستگاه های تصفیه آب آن شرکت و فروشگاه حتما دارای خدمات پس از فروش باشد تا برای تعویض به موقع فیلترها اقدام شود

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا یک شرکت تولید کننده و عرضه کننده دستگاه های تصفیه آب خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی و همچنین دستگاه های تصفیه آب و فاضلاب است.

این شرکت دارای نمایندگی دستگاه های معتبر از جمله دستگاه تصفیه آب واتر تک، سافت واتر، c.c.k، کوجین و غیره است.

همچنین دستگاه های تصفیه آب این شرکت دارای خدمات پس از فروش و گارانتی است و موقع تعویض فیلترها خود شرکت برای تعویض اقدام می نماید.

خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب واتر تک watertek

خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب واتر تک watertek

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط