دستگاه تصفیه آب واتر تک چیست و چه کارایی دارد؟

دستگاه تصفیه آب واتر تک چیست و چه کارایی دارد؟

می دانیم که آب مایع حیات است. امروزه دستیابی به آب آشامیدنی سالم کاهش پیدا کرده است و در مناطق شهری آب آشامیدنی روز به روز آلوده تر می شود. برای دستیابی به آب سالم و پاک نیاز به دستگاه تصفیه آب داریم.

این دستگاه در مناطق شهری پرجمعیت که آب زیادی مصرف می شود به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد. زیرا تهیه آب پاک و گوارا بسیار ضروری و برای بدن لازم است.

دستگاه تصفیه آب خانگی از دو روش اولترافیلتراسیون و اسمز معکوس برای تصفیه آب استفاده می کند. دستگاه اولترا فیلتراسیون بدون برق و پمپ و مخزن کار می کند و فقط با استفاده از چند فیلتر آب را تا حدودی تصفیه می کند و توانایی حذف کلر، مواد شیمیایی، یون های موجود در آب را ندارد وذرات درشت آب را حذف می کند.

 از این دستگاه بیشتر در مناطقی که آب خیلی آلوده و ذرات درشت دارد استفاده می شود. اما دستگاه اسمز معکوس به صورت دقیق عمل کرده و تمام ناخالصی های آب را حذف کرده و آبی مقطر و سالم به وجود می آورد.

این دستگاه دارای پمپ، مخزن وشش فیلتر اصلی است که فیلتر ممبران این دستگاه نقش مهمی داشته و توانایی حذف ذرات تا 0/0001 میکرون را داراست.

اسمز معکوس به طور کامل آب را تصفیه کرده و تمام ناخالصی های آن را حذف می کند. در مناطق شهری و پرمصرف از این دستگاه استفاده می شود. در ادامه مراحل تصفیه شدن به روش اسمز معکوس رابرسی می کنیم.

این دستگاه دارای 6 فیلتر تصفیه است که هر کدام کارایی خاص خود را دارند فیلتر اول فیلتر الیافی است که عناصری مانند لجن ,خاک زنگ زدگی شن و ذرات درشت موجود در آب را حذف می کند.

 فیلتر دوم کربن اکتیو است که کلرو مواد شیمیایی موجود درآب را حذف می کند. فیلتر سوم کربن بلاک است که عملکرد مرحله قبل را دقیق تر تکمیل می کند و به حذف کلر آب می پردازد.

فیلتر مرحله 4 ممبران است که مهمترین فیلتر دستگاه تصفیه آب محسوب می شود وتمامی مواد مضر باقی مانده را حذف می کند. فیلتر مرحله 5 پست کربن نام دارد که طعم و بوی بد آب را می گیرد.

فیلتر مرحله 6 مینرال است این فیلتر املاح مفید را به آب اضافه می کند و مرحله نهایی به حساب می آید. به غیر از فیلترها قطعات کمک کننده دیگری هستند که وجودشان در دستگاه تصفیه آب به روش اسمز معکوس ضروری می باشد.

یکی از این قطعات پمپ است که آب را با فشار وارد ممبران می کند تا از غشای آن عبور کند و وجودش بسیار ضروری است چون بدون پمپ آب نمی تواند از فیلتر ممبران عبور کند.

اجزای دیگر مخزن آب است که آب تصفیه شده در آن ذخیره می شود. یک قطعه به نام شاسی که تمام قطعات از جمله فیلترها به طور منظم روی آن قرار می گیرند. هوزینگ ها که برای نگهداری از فیلترهای پیش تصفیه استفاده می شود وسایر قطعات که وجودشان ضروری نیست و صرفا جهت کمک و تصفیه دقیق تر دستگاه تصفیه حائز اهمیت است مانند گیج فشار.

با خرید یک دستگاه تصفیه آب می توان آبی با کیفیت و سالم که علاوه بر مضر نبودن فواید بسیاری برای بدن دارد تهیه کرد.

دستگاه تصفیه آب واتر تک چیست و چه کارایی دارد؟

دستگاه تصفیه آب واتر تک چیست و چه کارایی دارد؟

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط