دیافراگم کلگی پمپ دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک watertek

دیافراگم کلگی پمپ دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک watertek

پمپ های تصفیه نقش اساسی در فرآیند اسمز مکعوس دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک دارند و وجود آن برای تامین فشار آب برای ورود به غشاء نیمه تراوا بسیار ضروری است.

اکثر پمپ هایی که در دستگاه های تصفیه آب خانگی مورد استفاده قرار می گیرند از نوع دیافراگمی هستند.

در واقع در پمپ های دیافراگمی، هدایت آب با فشار بالا توسطه قطعه ای پلاستیکی به نام دیافراگم انجام می شود. برای بررسی دقیق تر این بخش از پمپ بهتر است با عملکرد پمپ تصفیه آشنا شوید.

در بدنه پمپ سیم پیچی نصب شده است که ایجاد جریان برق در آن سبب تولید حرکات چرخشی می شود و از طریق میله ای که درون بدنه قرار دارد، این چرخش به بلبرینگ ها و قطعات دیگر بر روی کلگی پمپ انتقال داده می شود.

در انتهای ورود آب به کلگی نیروی چرخش که در بدنه و موتور پمپ ایجاد شده است توسط دیافراگم به نیروی رانش آب تبدیل می شود. در واقع دیافراگم در پمپ حرکات دائمی دارد و حرکت دیافراگم سبب هدایت آب با فشار بالا از پمپ می شود.

دیافراگم های با کیفیت و متناسب با عملکرد پمپ قابلیت ارتجاعی بسیار بالایی دارند و از جنس لاستیک های خاصی می باشند.

اغلب دیافراگم هایی که در پمپ های تصفیه مورد استفاده قرار می گیرند قابلیت تعویض دارند.

زیرا اگر سال های بسیار طولانی از پمپ تصفیه استفاده شود و یا فشار وارد شده از سوی فیلترهای تصفیه به پمپ زیاد باشد، دیافراگمی که بر روی کلگی قرار گرفته است دچار آسیب و پارگی می شود.

در واقع اگر فیلترهای دستگاه کیپ شوند و قابلیت تصفیه آب را نداشته باشند پمپ تصفیه مکش خوبی نخواهد داشت و قادر به ایجاد فشار مناسب برای آب نمی باشد .

به همین دلیل این فشارهای وارد شده به پمپ سبب می شود تا دیافراگم تحت فشار قرار بگیرد و نهایتا پاره شود.

دیافراگم کلگی پمپ دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک watertek

دیافراگم کلگی پمپ دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک watertek

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط