زمان تعویض اتصالات دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

زمان تعویض اتصالات دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

برای تکمیل فرآیند تصفیه آب در دستگاه های تصفیه آب خانگی، آب ورودی به سیستم باید از فیلترها و قطعات مختلف دستگاه عبور کند تا در نهایت به شیر برداشت برسد و مورد استفاده قرار بگیرد.

به همین دلیل ایجاد ارتباط بین این فیلترها و قطعات بسیار مهم است و شیلنگ به عنوان رابط ارتباط بین فیلترهای مختلف دستگاه را ایجاد می کند.

اما شیلنگ تصفیه تنها به وسیله اتصالات در دستگاه نصب می شود و اتصالات نیز نقش مهمی در ایجاد و برقراری این ارتباط دارند.

اتصالات همانند سایر قطعات دستگاه تصفیه آب طول عمری معین دارد و ممکن است پس از گذشت مدتی آسیب ببیند و نیاز به تعویض آن باشد.

از رایج ترین مشکلاتی که بین انواع اتصالات دستگاه تصفیه آب دیده می شود ایجاد ترک های مویی ،شکستگی بدنه اتصال، در رفتن فیتینگ در اتصالات فیتینگی، خراب شدن و شکستگی رزوه ها و گیر کردن شیلنگ تصفیه بین اتصال و غیره است.

تمامی موارد فوق سبب می شوند تا اتصال نتواند شیلنگ تصفیه را به خوبی نگه دارد و در نهایت دستگاه تصفیه آب از نقاط مختلف دچار نشتی می شود.

مشکلات پیش آمده از نشتی آب عموما به خرابی اتصالات بر می گردد و یکی از روش های رفع آن تعویض اتصال خراب است. گاهی شکستگی اتصال می تواند سبب شود مواقعی که منزل نیستید آب به سرعت بالا نشتی کند و موجب آسیب به دستگاه شود.

به همین علت بهتر است برای اطمینان خاطر و برای حفظ ایمنی هر چه بیشتر اتصالات دستگاه تصفیه آب را هر 4-5 سال یک بار تعویض نمایید.

معمولا پس از این مدت اتصالات فرسوده می شوند و ممکن است کارایی خود را از دست بدهند. به همین سبب پیشنهاد می شود قبل از بروز مشکل نشتی اقدام به تعویض و جایگزینی اتصالات جدید و با کیفیت نمایید.

زمان تعویض اتصالات دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

زمان تعویض اتصالات دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط