زمان تعویض فیلتر الیافی در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

زمان تعویض فیلتر الیافی در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

با ورود پساب های صنعتی به منابع آب زیر زمینی، منابع آب در دسترس شامل ذرات نامحلول و آلاینده هایی شده که بهتر است مورد استفاده و آشامیدن قرار نگیرند. در واقع وجود این ناخالصی ها در دراز مدت سبب بروز مشکلات فراوانی در بدن افراد می شود.

به همین جهت استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی در منازل راه حلی بسیار مناسب و قابل اطمینان در جهت تهیه آب سالم است. برند واتر تک (water tek) از جمله کمپانی های تولید کننده دستگاه های تصفیه آب خانگی است که با فعالیت های گسترده در این زمینه توانسته است محصولات بسیار کارآمدی را ارائه کند.

دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک از فیلترهای مختلفی تشکیل شده است. برخی از این فیلترها جزء فیلترهای اصلی به حساب می آید اما برخی دیگر به عنوان فیلتر مکمل عمل می کنند. فیلتر الیافی در دستگاه تصفیه آب water tek از جمله فیلترهای ضروری و اصلی دستگاه می باشد.

فیلتر الیافی در اولین مرحله از دستگاه قرار می گیرد و جزء فیلترهای پیش تصفیه به حساب می آید. فیلتر الیافی وظیفه دارد تا آب ورودی را از لحاظ فیزیکی تصفیه نماید و ذرات معلق درون آب را حذف نماید.

فیلتر الیافی پس از مدتی اشباع می شود. به عبارت دیگر ظرفیت جذب آلاینده ها و ذرات معلق را ندارد. به همین علت نیاز به تعویض پیدا می کند. زمان تعویض فیلتر الیافی تحت تاثیر عوامل مختلفی تغییر پیدا می کند. یکی از عوامل تاثیرگذار در طول عمر فیلتر الیافی کیفیت آب ورودی است.

هرچه ذرات معلق درون آب نظیر شن ، ماسه ، گل و لای بیشتر باشد طول عمر فیلتر الیافی کوتاه تر می شود و برعکس هر چه کیفیت آب ورودی بالاتر باشد طول عمر فیلتر الیافی بیشتر می شود.

در حالت کلی فیلتر الیافی هر 3 ماه یک بار باید تعویض شود. حتی اگر این فیلتر هنوز هم قادر به جذب آلاینده باشد بهتر است تعویض گردد زیرا می تواند محلی برای رشد و تکثیر باکتری ها گردد.

زمان تعویض فیلتر الیافی در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

زمان تعویض فیلتر الیافی در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط