زمان تعویض فیلتر ممبران در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

زمان تعویض فیلتر ممبران در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

واتر تک (water tek) یکی از معتبرترین سازندگان دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس می باشد. اغلب دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک با روش اسمز معکوس آب را تصفیه می کنند.

اسمز معکوس نوین ترین روش تصفیه آب بوده که طی چندین سال اخیر بسیار مورد استفاده قرار گرفته است. این روش شامل مزیت هایی می باشد که آن را بر سایر سیستم های تصفیه برتری داده است. آب ورودی به سیستم تصفیه آب اسمز معکوس با بالاترین دقت تصفیه می شود. به جرعت می توان گفت در سیستم های تصفیه اسمز معکوس تقریبا 98% از آلاینده های موجود در آب فیلتر شده و از آب حذف می شوند.

مهم ترین مرحله فیلتراسیون آب در سیستم اسمز معکوس بر عهده فیلتر ممبران است. فیلتر ممبران سنگین ترین بار تصفیه آب را بر عهده دارد و آب با گذر از این فیلتر تقریبا به آب خالص تبدیل می گردد. فیلتر ممبران تحت شرایط خاصی کار می کند و بسیار حساس است از این رو تعویض به موقع و رسیدگی به این فیلتر در روند کاری دستگاه بسیار تاثیر می گذارد.

فیلتر ممبران با توجه به عوامل متعددی می تواند طول عمر متغیری داشته باشد. کیفیت آب ورودی، کیفیت فیلترهای پیش تصفیه، دقت فیلترهای پیش تصفیه، تعویض به موقع فیلترهای قبل از فیلتر ممبران، کیفیت فیلتر ممبران مورد استفاده در سیستم، کیفیت و قدرت پمپ، رسوب زدایی به موقع فیلترهای ممبران صنعتی به وسیله آنتی اسکالانت و غیره همگی از مواردی هستند که در طول عمر فیلتر ممبران تاثیر مستقیم می گذارند.

اگر فیلترهای پیش تصفیه از دقت و کیفیت بالا برخوردار باشند، اگر فرآیند رسوب زدایی فیلتر ممبران به وسیله آنتی اسکالانت به موقع انجام شود و اگر فیلتر ممبران خود نیز از کیفیت بالایی برخوردار باشد می توان از این فیلتر تا 18 ماه الی 2 سال بهره برد.

در صورت بی توجهی به موارد ذکر شده طول عمر فیلتر ممبران کاهش می یابد و حتی می تواند به سرعت آسیب ببیند. چک کردن و سرویس دستگاه نیز می تواند در طول عمر فیلتر ممبران و جلوگیری از آسیب به آن بسیار موثر باشد.

زمان تعویض فیلتر ممبران در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

زمان تعویض فیلتر ممبران در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط