زمان تعویض فیلتر کربن اکتیو گرانول در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

زمان تعویض فیلتر کربن اکتیو گرانول در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

فیلتر کربن اکتیو گرانول از ضروری ترین و اصلی ترین فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک (water tek) شمرده می شود. این فیلتر پیش تصفیه در مرحله دوم از دستگاه و بعد از فیلتر الیافی قرار می گیرد. فیلتر کربن فعال گرانول شامل ذرات کربن پودری بوده که این کربن ها طی فرآیندهای خاصی فعال شده است.

در واقع فعال شدن کربن سبب می شود تا درون کربن سطح وسیعی به وجود بیاید. هر چه کربن بیشتر فعال شده باشد پس سطح بیشتری جهت جذب و به دام انداختن آلاینده ها دارد.

آب ورودی به فیلتر کربن اکتیو گرانول با گذر از بین ذرات کربن پودری و یا دانه ای آلاینده های موجود در خود نظیر کلر، استیک اسیدها، تری هالومتان ها، آفت کش و حشره کش های تولیدی از فرآیندهای کشاورزی، بو و مزه و طعم نامطبوع خود را از دست می دهد.

فیلتر کربن فعال گرانول هر چند با کیفیت بسیار بالا، پس از مدت زمانی اشباع می شود. به نوعی ذرات کربن فعال قادر به جذب آلاینده نمی باشند زیرا ظرفیتشان تکمیل شده است.

به همین دلیل خاصیت جذب کنندگی خود را از دست می دهند و کارآمد نیستند. بنابراین باید تعویض شوند در غیر این صورت و بی توجهی به تعویض به موقع این فیلتر سبب می شود تا آب ورودی نه تنها تصفیه نشود بلکه در معرض آلودگی و باکتری قرار بگیرد.

فیلتر کربن فعال طول عمری شش الی 9 ماهه دارد. البته زمان تعویض این فیلتر را نمی توان به طور دقیق مشخص کرد زیرا به عوامل مختلفی بستگی دارد. اما در حالت کلی از این فیلتر بین6 الی 9 ماه استفاده می نمایند. پس از گذشت 9 ماه بهتر است هرچه زودتر فیلتر تعویض گردد. زیرا این فیلتر به عنوان پیش تصفیه نقش بسیاری در کیفیت آب ورودی به فیلتر ممبران می گذارد.

زمان تعویض فیلتر کربن اکتیو گرانول در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

زمان تعویض فیلتر کربن اکتیو گرانول در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط