زمان تعویض فیلتر UV در دستگاه تصفیه آب واتر تک

زمان تعویض فیلتر UV در دستگاه تصفیه آب واتر تک

فیلتر UV از استانداردهای ضروری دستگاه تصفیه آب خانگی نمی باشد و به همین دلیل در اغلب دستگاه های تصفیه آب مورد استفاده قرار نمی گیرد. اما با این حال برخی از دستگاه های تصفیه آب از برند معتبر واتر تک (water tek) مجهز به فیلتر یو وی می باشد.

اشعه فرابنفش یکی از موثرترین و قابل اعتمادترین روش هایی است که می تواند با دقت و قدرت بالایی میکروب ها و ویروس های درون آب را از بین ببرد.

فیلتر یو وی معمولا در آخرین مرحله از دستگاه قرار داده می شود و هیچ گونه ماده شیمیایی جهت تصفیه توسط فیلتر UV به آب اضافه نمی شود بلکه تنها تابش اشعه یو وی سبب استریل شدن آب می گردد.

فیلتر یو وی مانند تمامی فیلترهای تصفیه پس از مدت زمانی کاربرد خود را از دست می دهد و نیاز به تعویض دارد. باور اشتباهی که درباره فیلتر یو وی وجود دارد این است که تا زمانی که لامپ یو وی شکسته نشود و روشن شود می تواند مورد استفاده قرار بگیرد و آب را میکروب کشی کند. در واقع اینگونه نمی باشد و اغلب فیلترهای یو وی که در دستگاه تصفیه مورد استفاده قرار می گیرند طول عمری یک سال دارند.

لامپ یو وی پس از گذشت یک سال توان خود را از دست می دهد و قادر به تولید طول موج مناسب جهت ضد عفونی کردن آب نیست. پس از این مدت زمان حتی احتمال شکستن لامپ یو وی و نشت آن به درون آب افزایش پیدا می کند.

به همین دلیل توصیه می شود این فیلتر هر سال یک بار تعویض شود. دقت داشته باشید لامپ UV بسیار شکننده است و به هیچ عنوان نباید با آب تماس پیدا کند.

زمان تعویض فیلتر UV در دستگاه تصفیه آب واتر تک

زمان تعویض فیلتر UV در دستگاه تصفیه آب واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط