ساختار سوییچ فشار بالا در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

ساختار سوییچ فشار بالا در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

سوییچ فشار بالا در ساخت و مونتاژ تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس واتر تک به عنوان یکی از قطعات اصلی و مهم دستگاه مورد استفاده قرار می گیرد.این سوییچ عموما در کنار هوزینگ ممبران و پس از خروجی اب تصفیه شده از هوزینگ ممبران نصب می شود.علت محل نصب این سویچ پس از پوسته ممبران این است که با بالا رفتن فشار آب در هوزینگ ممبران به دلیل پر شدن مخزن ذخیره،دستور قطع شدن جریان برق و خاموشی پمپ تصفیه را بدهد.در این شرایط به پمپ نیز فشار وارد نمی شود و پمپ با فشار مضاعف کار نمی کند.

سوییچ فشار بالا دارای دیافراگمی می باشد که تحت تاثیر بالاتر رفتن فشار آب،بالا می آید و صفحه دیافراگم دستور خاموشی پمپ را به دستگاه می دهد.این سوییچ دارای پیچی می باشد که می توان با استفاده از ان میزان حساسیت سوییچ به فشار بالای آب و همچنین زمان خاموش و روشن شدن دستگاه را مشخص کرد.این پیچ آلن خور است و جهت کوتاه و بلند کردن صفحه فلزی داخل سوییچ جهت کاهش یا افزایش تایم اتصال و صفحه متحرک داخل سوییچ به کار برده می شود.

سوییچ فشار بالا مجهز به ورودی و خروجی می باشد که در برخی از سوییچ ها به صورت اتصالات فیتینگی و در برخی دیگر به صورت اتصالات مهره ای می توان شیلنگ تصفیه 1.4 اینچی را به سوییچ متصل کرد.این سوییچ ها همچنین مجهز به دو عدد سوکت برقی جهت اتصال سر سیم های برقی برای ایجاد ارتباط با پمپ تصفیه می باشد.

دقت داشته باشید که اگر با سیستم های تصفیه آب اشنایی کامل ندارید برای تعویض،تعمیر و تنظیم این قطعه به صورت سر خود اقدام نکنید و این کار را به متخصصان مربوطه بسپارید تا روند دستگاه تصفیه آب با اختلال مواجه نشود.

ساختار سوییچ فشار بالا در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

ساختار سوییچ فشار بالا در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط