ساختار فیلتر اکسیژن ساز دستگاه تصفیه آب واترتک

ساختار فیلتر اکسیژن ساز دستگاه تصفیه آب واترتک

اینفرارد یا مادون قرمز اشعه ای است که غیر قابل رویت است و تاثیر مهمی در رشد گیاهان وانسان ها دارد.امروزه با وجود تکنولوژی از این اشعه در دستگاه های آب تصفیه استفاده می شود و جز یکی از پراستفاده ترین فیلترها محسوب می شود. وظیفه این فیلتر کاهش ناخالصی ها، سختی آب و ایجاد فضایی اکسیژنه برای مولکول های آب می شوند که در کیفیت آب مصرفی تاثیر می گذارد و به آن فیلتر اکسیژن ساز می گویند .

ساختار فیلتر اکسیژن واترتک

فیلتر اکسیژن ساز از مواد بیوسرامیکی ساخته شده است. دارای محفظه کپسول مانند و ساطع کننده اشعه مادون قرمز و در مسیر آب قرار می گیرد در این فیلتر برخلاف فیلتر فرابنفش از اشعه نور استفاده نمیشود.

فیلتر مادون قرمز باعث می شود تا ساختار مولکولی آب شکسته بشه و با توجه به قوانین شیمی شکستن مولکول های آب هیدروژن گازی، مولکول های اکسیژن بوجود می آیند. این فیلتر تنها حجم کمی از آب را تجزیه می کند و با تجزیه مولکول های آب اکسیژن لازمی که به صورت گاز می باشد را بوجود می آورد که به این فیلتر اکسیژن ساز یا کپسول اکسیژن ساز نیز می گویند.

فواید استفاده آب اکسیژن دار

نکته مهم اینکه آب اکسیژنه با آب اکسیژن دار کاملا متفاوته . در واقع آب اکسیژنه فرمول شیمیایی خاص خودش را دارد و قابل آشامیدن نیست.

با وجود اکسیژن در آب اولا سوخت وساز بدن بالاتر می رود و جذب غذا راحت تر خواهد بود، دوما باعث شفافیت پوست می شود. مهم تر از همه اینکه آبی که دارای اکسیژن است جذب اکسیژن را راحت تر می کند و در نهایت سیستم ایمنی بدن را تقویت می نماید.

دستگاه تصفیه آب واترتک اکسیژن ساز

این دستگاه تصفیه آب در بازار با نام فیلتر اکسیژن و یا کپسول اکسیژن ساز معروف است و ساختاری مشابه دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس دارد فقط تفاوت آن ها در این است که در مسیر دستگاه تصفیه فیلترهای اینفرارد قرار گرفته اند و اینکه آن ها بر روی دستگاه نصب می شوند. به عنوان مثال در دستگاه تصفیه آب 5 مرحله ای می توان فیلتر اکسیژن ساز را در مرحله 6 دستگاه تصفیه آب در نظر گرفت.

ساختار فیلتر اکسیژن ساز دستگاه تصفیه آب واترتک

ساختار فیلتر اکسیژن ساز دستگاه تصفیه آب واترتک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط