ساختار فیلتر مینرال تصفیه آب واتر تک

ساختار فیلتر مینرال تصفیه آب واتر تک

دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس واتر تک (water tek) با دقت بسیار بالایی آب را تصفیه می کنند. به نوعی می توان گفت آب ورودی به این سیستم با از دست دادن بخش کثیری از املاح درون خود به آبی با سختی تقریبا 20 ppm  تبدیل می شود.

بنابراین آب ورودی به مقدار بسیار بالایی تصفیه می گردد و به نوعی آب خالص از بین تمامی املاح موجود در آن جدا می شود. فرآیند فیلتراسیون آب و حذف ناخالصی های دستگاه تصفیه آب واتر تک معمولا در پنج مرحله اول صورت می گیرد. فیلتر مینرال در ششمین مرحله از دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک قرار می گیرد و وظیفه دارد تا کسری مواد معدنی موجود در آب را جبران کند.

فیلتر مینرال به صورت اینلاین طراحی و ساخته می شود و محفظه ای باریک با قطر 2.5 اینچ و طول 10 اینچ می باشد. هر دو طرف این محفظه پلمپ شده است و درون آن را سنگ های معدنی پر کرده است.

در واقع کیفیت فیلتر مینرال به این بستگی دارد که سنگ های موجود در فیلتر به اندازه کافی قادر به پس دادن عناصر کلسیم، منیزیم و غیره باشند. البته درون برخی دیگر از فیلترها این املاح معدنی به صورت گوی هایی در آمده اند که با استفاده از مواد معدنی غنی شده اند.

حتی در برخی از موارد دیده شده است که درون فیلتر آهنربایی قرار می دهند که به واسطه آن جذب مواد معدنی افزایش یابد.

دو سر فیلتر مینرال اتصالاتی مورد استفاده قرار می گیرد که می توانند از نوع فیتینگی یا مهره ای باشند. شیلنگ ورودی و خروجی به فیلتر مینرال با استفاده از این اتصالات در محل ورود و خروج فیلتر مینرال محکم می شوند.

کمپانی واتر تک از برندهایی می باشد که از فیلترها و مواد اولیه درجه یکی برای ساخت دستگاه های خود استفاده می کند. به همین علت تمامی محصولات آن استانداردهای لازم را دارند و می توانند با دقت و قدرت بالایی آبی هر چه سالم تر و گواراتر را تولید و در اختیار مصرف کنندگان قرار دهند.

ساختار فیلتر مینرال تصفیه آب واتر تک

ساختار فیلتر مینرال تصفیه آب واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط