ساختار فیلتر کربن اکتیو گرانول خانگی واتر تک

ساختار فیلتر کربن اکتیو گرانول خانگی واتر تک

واتر تک (water tek) یکی از کمپانی های تولید کننده دستگاه های تصفیه آب خانگی است. دستگاه های این کمپانی در انواع مختلف و با تعداد فیلتر متفاوت ساخته شده اند. یکی از فیلترهایی که در تمامی دستگاه های تصفیه آب واتر تک مشترک می باشد، فیلتر کربن اکتیو گرانول است. این فیلتر از مهم ترین فیلترهای هر دستگاه تصفیه آبی به شمار می رود و در دستگاه های تصفیه آب خانگی معمولا در دومین مرحله قرار می گیرد.

فیلتر کربن فعال گرانول حاوی ذرات کربن پودری و یا دانه ای (گرانول) است. کربن همان ذغال چوب می باشد که در دمای بسیار بالا و بدون حضور اکسیژن ساخته می شود سپس این ذغال با استفاده از روش های شیمیایی و فیزیکی مختلف فعال می شود تا سطح وسیعی در آن پدید آید. در واقع ذرات کربن یک جاذب بسیار موثر هستند و در یک دانه آن هزاران حفره وجود دارد. از این حفره ها در جهت جذب بو و مزه نامطبوع آب و مواد شیمیایی در صنعت تصفیه آب استفاده می کنند.

به بیان دیگر کربن ذره ای بسیار متخلخل می باشد که دارای سطع مقطع بزرگی است. کربن فعال در دو نوع در دستگاه های تصفیه مورد استفاده قرار می گیرد. فیلتر کربن فعال شده گرانول و کربن بلاک.

ترکیب فعال شده گرانول که در مرحله دوم از دستگاه های تصفیه آب مورد استفاده قرار می گیرد ذره ای با اشکال نامنظم می باشد که با فرآیند الک کردن به مرحله تولید می رسد. اندازه ذرات کربن در فیلتر کربن اکتیو گرانول از 0.2 میلی متر تا 5 میلی متر متغیر می باشد.

کربن مورد استفاده در فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک بر پایه گیاهی می باشند و از موادی نظیر پوسته گردو، پوسته نارگیل و پوسته پسته ساخته شده اند.

ساختار فیلتر کربن اکتیو گرانول خانگی واتر تک

ساختار فیلتر کربن اکتیو گرانول خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط