ساختار مخزن ذخیره دستگاه تصفیه آب خانگی واترتک

ساختار مخزن ذخیره دستگاه تصفیه آب خانگی واترتک

مخازن ذخیره مورد استفاده در دستگاه های تصفیه آب خانگی واترتک (water tek) یکی از کوچک ترین نمونه های مخازن تحت فشار هستند که در زیر سینک و در کنار دستگاه تصفیه آب نصب می شود.

مخزن به عنوان یکی از تجهیزات اصلی دستگاه نقش مهمی در بهره وری هرچه بهتر از دستگاه تصفیه آب و رضایت مصرف کنندگان دارد.

آب در مخازن تحت فشار به دو شکل ذخیره می شود، یا اینکه آب و هوا توسط دیافراگم از یکدیگر جدا می شوند که در این نوع از ذخیره سازی هوا در بخش زیرین مخزن و آب در قسمت بالایی ذخیره می شود.

در نوع دیگر کیسه ای از جنس بوتیل درون مخزن قرار می گیرد و آب تصفیه شده درون کیسه ذخیره می شود. البته مخازن تحت فشار نوع اول رایج تر هستند و بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند.

در بخش بالای مخزن رزوه ای به سمت بیرون یا داخل نصب شده است. این روز محل نصب شیر مخزن است، شیر مخزن عموما بر روی مخازن ذخیره نصب نمی شوند و باید به صورت جداگانه تهیه شوند.

با باز و بسته کردن شیر مخزن می توان مسیر ورود و خروج آب به داخل مخزن را کنترل کرد.

در قسمت زیر مخزن پیچی وجود دارد که برای تزریق هوا به داخل مخزن کاربرد دارد، این مجرای ورودی و خروجی هوا ممکن است در مخازن مختلف در جای دیگر نصب شده باشد.

با استفاده از شیر تنظیم فشار هوا می توان فشار آب خروجی از شیر برداشت را تنظیم کرد.

مخازن ذخیره به صورت استوانه ای ساخته می شوند و در اغلب موارد به صورت عمودی نصب می شوند، برخی از مخازن ذخیره همچنین دارای پایه هستند و قابلیت نصب به صورت افقی را نیز دارا می باشند.

ر

ساختار مخزن ذخیره دستگاه تصفیه آب خانگی واترتک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط