سختی سنج برای دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

سختی سنج برای دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

یکی از مهم ترین دلایل استفاده از دستگاه های تصفیه آب خانگی در منازل تولید آب نرم و شیرین است.

در واقع سختی آب و وجود بیش از حد یون های محلول در آب باعث می شود تا آب مصرفی کیفیت و استانداردهای لازم را برای شرب نداشته باشد و سبب بروز بیماری های مختلف چون سنگ کلیه شود.

علاوه بر تحت تاثیر قرار دادن سلات انسان، آب سخت می تواند عملکرد و راندمان دستگاه هایی که با آب سر و کار دارند را نیز کاهش دهد و سبب ایجاد رسوب شود.

دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک با حذف 98% از یون های سخت درون آب می توانند سختی آب را بین 20-100 ppm تنظیم کنند.

این سختی دقیقا مطابق با استانداردهای آب شرب است و برای سلامتی مصرف کننده کاملا مناسب می باشد.

دستگاه سختی سنج از سیستم های کوچک و بسیار کارآمدی است که می تواند با دقت بالا سختی آب خروجی را اندازه گیری کند.

البته دستگاه های سختی سنج (TDS متر) به همراه دستگاه های تصفیه آب خانگی نمی آیند، اما در بازار موجود هستند و می توان به راحتی آنها را تهیه کرد.

با استفاده از این قطعه هم می توان شیر میکس را تنظیم کرد و هم می توان برای آگاهی از عملکرد فیلترها به خصوص فیلتر ممبران از آن بهره برد.

این قطعه با نمایش سختی آب خروجی از دستگاه نشان می دهد که فیلترهای دستگاه به خوبی کار کره اند یا خیر.

سختی سنج ها به صورت دیجیتالی کار می کنند و به راحتی درون جیب جای می گیرند. نحوه کار با این قطعه بسیار آسان است و می توان میزان کل یون های موجود در آب را با استفاده از آن بدست آورد.

متخصصان فنی شرکت کاسپین ارتباط عرشیا در لوازم خود دستگاه سختی سنج دارند و با هر بار تعویض فیلتر سختی آب را اندازه گیری می کنند و اگر کمتر و زیادتر از مقدار اصلی بود آن را تنظیم می کنند. به همین دلیل مشتریان شرکت CCRA نیازی به خرید این دستگاه ندارند.

سختی سنج برای دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

سختی سنج برای دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط