سرویس و نگهداری از فیلتر ممبران تصفیه آب خانگی واتر تک

سرویس و نگهداری از فیلتر ممبران تصفیه آب خانگی واتر تک

فیلتر ممبران متشکل از غشاء نیمه تراوا بسیار نازک با منافذی بسیار ریز در حدود 0.0001 میکرون است، به همین دلیل این فیلتر بسیار حساس است و ورود هرگونه ذرات معلق درشت مانند گل و لای و شن و ماسه و همچنین کلر می تواند منجر به پارگی غشاء ممبران شود.

از آنجایی که قیمت فیلتر ممبران نسبت به انواع فیلترهای تصفیه گران تر است، باید شرایط ایده آلی برای این فیلتر فراهم شود تا بتوان از حداکثر مدت زمان آن بهره برد.

استفاده از فیلتر محافظ ممبران قبل از ورود آب به ممبران می تواند به سرویس هرچه بهتر این فیلتر منجر شود.

فیلتر محافظ ممبران همان فیلتر الیافی است که به صورت اینلاین طراحی شده و با دقت بسیار بالا آب را برای ورود به ممبران آماده می کند و کلیه ذرات معلق درون آب را فیلتر می کند.

تعویض محدود کننده فاضلاب با هر بار تعویض ممبران باعث جلوگیری از کیپ شدن این قطعه می شود. در واقع اگر محدود کننده فاضلاب دچار گرفتگی شود، ممبران به سرعت کارایی خود را از دست می دهد.

استفاده از پمپ اصل و با کیفیت می تواند در روند تولید آب تاثیر گذار باشد، اگر پمپ تصفیه فشار یکنواخت و مناسبی را برای عملکرد فیلتر ممبران فراهم کند، به ممبران فشاری وارد نمی شود.

کلر از مخرب ترین آلاینده ها برای غشاء ممبران شناخته شده است، به همین دلیل از فیلترهای کربنی قبل از ممبران استفاده می کنند تا کلر درون آب از بین برود. فیلترهای کربنی بر پایه پوسته نارگیل بالاترین میزان درصد جذب کلر را دارند.

با رعایت نکات فوق می توانید تا حداکثر دو سال از ممبران استفاده مفید داشته باشید. با این کار همواره آب سالم و با کیفیت را مصرف می کنید و از هزینه های زود هنگام تعویض ممبران نیز جلوگیری می نمایید.

سرویس و نگهداری از فیلتر ممبران تصفیه آب خانگی واتر تک

سرویس و نگهداری از فیلتر ممبران تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط