سرویس و نگهداری فیلتر پست کربن دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

سرویس و نگهداری فیلتر پست کربن دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک
فیلتر پست کربن باید دارای دو ویژگی مهم و اساسی باشد تا بتوان از آن در دستگاه استفاده کرد و بتوان بهترین بهره را از آن داشت. اول اینکه فیلتر پست کربن تصفیه آب خانگی باید از پایه مواد گیاهی به خصوص پوسته نارگیل ساخته شده باشد، دوم اینکه جنس مواد به کار برده شده در ساخت بدنه و حتی اتصالات به کار برده شده برای نصب این فیلتر باید دارای گرید غذایی باشد.
فیلتر پست کربن حاوی کربن فعال پودری می باشد اما به دلیل اینکه در آخرین مراحل از دستگاه قرار می گیرد آب ورودی به آن تصفیه شده است و فشار کمتری بر روی این فیلتر می باشد. فیلتر پست کربن وظیفه دارد تا آب خروجی از ممبران را که ممکن است ساعت های طولانی در مخزن ذخیره شده باشد تصفیه کند.
استفاده از فیلتر ممبران اصل و با دقت بالا نقش بسیار مهمی را در عملکرد بهتر فیلتر پست کربن و بالاتر بردن طول عمر آن دارد، در صورتی که ممبران به موقع تعویض نشود و از کیفیت بالایی بهره مند نباشد می تواند سبب کاهش کیفیت و عملکرد فیلتر پست کربن باشد.
آب سخت و تصفیه نشده که درون مخزن ذخیره می شود ناشی از عدم تعویض به موقع فیلترها است که می تواند سبب ایجاد لایه های رسوبی و میکروبی درون مخزن شود، به همین دلیل حتی اگر پس از آن فیلترها به موقع تعویض نشوند مخزن آلوده شده است و به سبب پلمپ بودن، امکان شستشو آنها وجود ندارد. بنابراین آب ذخیره شده درون مخزن مجددا آلوده می شود و وارد فیلتر پست کربن خواهد شد.
استفاده از ممبران اصلی و با کیفیت و تعویض مخزن هر چند سال یک بار می تواند به عملکرد هر چه بهتر فیلتر پست کربن منجر شود.

سرویس و نگهداری فیلتر پست کربن دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

سرویس و نگهداری فیلتر پست کربن دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط