سرویس و نگهداری فیلتر کربن اکتیو گرانول تصفیه آب خانگی واتر تک

سرویس و نگهداری فیلتر کربن اکتیو گرانول تصفیه آب خانگی واتر تک

فیلتر کربن اکتیو گرانول در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک به صورت هوزینگی ارائه می شود و بدنه خارجی آن از پلاستیک ساخته شده است و با عنوان کارتریج شناخته می شود.

در واقع کارتریج که پر شده از ذرات کربن فعال گرانول است درون هوزینگ قرار می گیرد.

اولین نکته برای نصب این فیلتر جهت درست نصب آن است. جداره این فیلترها به گونه ای طراحی شده است که آب تنها از بخش پایین وارد می شود. در صورتی که جهت نصب این فیلتر صحیح نباشد و برعکس باشد فرآیند تصفیه آب صورت نمی گیرد.

همان گونه که گفته شد این فیلتر به تنهایی در دستگاه کاربردی ندارد و حتما باید درون محفظه قرار بگیرد.

محفظه یا هوزینگ خانگی از نظر ابعاد دارای یک استاندارد هستند، اگر چه ممکن است از نظر ظاهری کمی متفاوت باشند اما در اغلب موارد می توان فیلترهای خانگی استاندارد را در آنها قرار داد. هوزینگ مورد استفاده در سیستم باید از کیفیت و استانداردهای لازم برخوردار باشد.

به عنوان نمونه هوزینگ فیلتر کربن فعال گرانول باید مات باشد، کمی انعطاف پذیر باشد و از مواد اولیه درجه یک با گرید غذایی ساخته شده باشد.

عدم تعویض به موقع و عدم سرویس و نگهداری فیلتر کربن اکتیو گرانول تصفیه آب خانگی واتر تک باعث می شود تا دستگاه تصفیه آب به مشکلات مختلفی دچار شود.

به عنوان نمونه عملکرد نادرست این فیلتر می تواند باعث شود تا فیلتر ممبران با سرعت بیشتری کیفیت و کارایی خود را از دست بدهد.

علاوه بر آن می تواند منجر به کوتاه تر شدن طول عمر فیلتر کربن بلاک نیز شود.

به همین دلیل باید نسبت به زمان تعویض به موقع این فیلتر و عملکرد صحیح آن نظارت داشته باشید تا دستگاه تصفیه آب با بالاترین راندمان کار کند.

سرویس و نگهداری فیلتر کربن اکتیو گرانول تصفیه آب خانگی واتر تک

سرویس و نگهداری فیلتر کربن اکتیو گرانول تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط