سه راهی یک سر رزوه از وسط مهره ای در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

سه راهی یک سر رزوه از وسط مهره ای در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

اتصالات یکی از پرمصرف ترین قطعاتی هستند که انواع مختلف آنها با ساختار و اشکال متفاوت در بسیاری از بخش های دستگاه تصفیه آب خانگی به کار برده می شود.

این قطعات نقش اصلی و مهمی را در دستگاه ایفا می کنند و می توان گفت بدون وجود اتصالات هیچ ارتباطی بین قطعات دستگاه به وجود نمی آید و دستگاه همواره با مشکل نشتی آب مواجه خواهد شد.

سه راهی یکی از انواع بسیار پرکاربرد اتصالات است که در انواع فیتینگی یا مهره ای به کار برده می شود. سه راهی یک سر رزوه از وسط مهره ای بر روی انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک قابل نصب است و از انواع اتصالات مهره ای است که با عنوان JACO نیز نام برده می شود.

کاربردهای اتصال سه راهی مهره ای رزوه از وسط در مواقعی است که لازم باشد از یک بخش دستگاه به طور همزمان دو خروجی گرفته شود. خروجی های اتصال سه راهی یک سر رزوه از وسط شامل موارد زیر است :

خروجی 1.4 اینچ مهره ای که می توان از آن برای نصب شیلنگ تصفیه آب خانگی یا هر رابط دیگر با همین قطر استفاده کرد.

خروجی وسط 1.4 اینچ رزوه دار که در وسط قرار دارد و از آن برای اتصال به هوزینگ تصفیه آب خانگی و انواع فیلترهای به کار برده شده در دستگاه استفاده می کنند.

خروجی 1.4 اینچ مهره ای که از آن برای نصب شیلنگ تصفیه آب خانگی یا هر نوع رابط میله ای با همین قطر می توان استفاده کرد.

سه راهی یک سر رزوه از وسط مهره ای در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

سه راهی یک سر رزوه از وسط مهره ای در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط