شاسی دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی واترتک

شاسی دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی واترتک

یکی از قطعات دستگاه تصفیه آب براکت یا شاسی نام دارد این قطعه پایه ای است که همه قطعات دستگاه تصفیه آب به جز شیر برداشت و مخزن ذخیره روی آن در جای مخصوص خود قرار می گیرند. این قطعه نقشی در تصفیه آب ندارد و فقط جهت نگهداری قطعات به طور منظم و مرتب استفاده می شود و از آسیب دیدن قطعات و هوزینگ ها جلوگیری می کند.

 شاسی های نیمه صنعتی مقاوم تر و بزرگ تر از شاسی های خانگی است زیرا قطعات تصفیه آب نیمه صنعتی ابعاد و وزن بیشتری دارند پس باید شاسی مورد نظر نیز محکم و بزرگ تر باشد تا میزان وزن این قطعات را تحمل کند.

شاسی پلاستیکی از مواد پلیمری و الیاف شیشه ای ساخته شده است و از مزیت های حائز اهمیت آن این است که در رطوبت زنگ نمی زند.

دو نوع شاسی داریم : فلزی و پلاستیکی.

پایه های فلزی مقاوم بوده و دوام بیشتری دارند اما با این حال اگر در معرض رطوبت قرار بگیرد به مرور زمان زنگ می زند به خصوص در مناطق مرطوب بهتر است از پایه یا براکت پلاستیکی استفاده شود زیرا جنس فلزی زودتر زنگ می زند و پوسیده می شود و مزیتی که دارد این است که مقاومت بالایی دارد و از پلاستیکی مقاوم تراست.

در پشت برخی شاسی ها محلی برای نصب روی دیوار وجود دارد.

شاسی های نیمه صنعتی به گونه ای طراحی شده اند که به راحتی می توان فلیتر های بیست اینچ، پمپ و سایر قطعات را روی آن نصب کرد وجود این قطعه برای این حائز اهمیت است که به دستگاه شکل و ظاهر مرتبی می دهد همچنین از آسیب دیدن احتمالی قطعات جلوگیری می کند و حمل و جا به جایی آسانی نیز خواهیم داشت.

شاسی دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی واترتک

شاسی دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی واترتک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط