شیر برداشت ستاره ای دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

شیر برداشت ستاره ای دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک (water tek) اغلب به صورت زیر سینکی ساخته می شوند. این سیستم های تصفیه آب همان گونه که از نامشان پیداست در آشپزخانه و زیر سینک نصب می شوند بنابراین در معرض دید نیستند.

اما یکی از قطعات مهم و کاربردی دستگاه های تصفیه آب زیر سینکی که در معرض دید قرار می گیرد شیر برداشت می باشد. شیر برداشت شیری است که در جهت برداشت آب تصفیه شده مورد استفاده قرار می گیرد و معمولا بر روی سینک های ظرفشویی نصب می شوند.

شیر برداشت ساختاری همانند شیرهای آب معمولی دارد با این تفاوت که بسیار ظریف تر و کوچک تر ساخته شده است و تنها قابلیت عبور آب تصفیه شده را دارند. زیرا آبی که دارای املاح و رسوب باشد این شیرها را با سرعت خراب می کند.

شیرهای برداشت از نظر ساختاری مدل های بسیار مختلفی دارند. برای مثال ساختار بدنه آن ها می تواند از نوع عصایی، گردن غویی و یا غیره باشد. فلکه شیر نیز که مهمترین عامل در ایجاد تغییر بین شیرهای برداشت است در انواعی چون ستاره ای، اشکی، اهرمی و غیره تقسیم می شوند.

شیرهای برداشت ستاره ای دارای فلکه ای چهار پر و یا سه پر می باشند. این طراحی سبب شده تا شیر ظاهری بسیار زیبا داشته باشد. استفاده از شیرهای برداشت ستاره ای برای استفاده در تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی مناسب است.

شیرهای برداشت با فلکه ستاره ای همچنین می توانند در رنگ های طلایی یا نقره ای ساخته شوند.

شیرهای برداشت ستاره ای ساختاری مانند سایر شیرهای برداشت دارند و دارای مغزی، بدنه، انواع اتصالات و پیچ و مهره، لوله زیرین شیر و غیره می باشند و تنها تفاوت آن ها با سایر شیرها نوع فلکه آن می باشد که به صورت ستاره ای طراحی شده است.

شیر برداشت ستاره ای دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

شیر برداشت ستاره ای دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط