شیر برقی در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

شیر برقی در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

شیر برقی یکی از قطعات مهم در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک است که  البته در بسیاری از قطعات برقی دیگر مانند ماشین لباسشویی و ظرفشویی مورد استفاده قرار می گیرد.

همان گونه که از نام این قطعه پیداست با جریان برق کار می کند و به عنوان کنترل مسیر آب در دستگاه به کار برده می شود.

شیر برقی دارای یک سیم پیچ است که با جریان برق یا الکتریسیته کار می کند و همچنین دارای یک دیافراگم می باشد که با اتصال جریان الکتریسیته و رسیدن ولتاژ مناسب برق باز می شود و اجازه خروج آب را می دهد.

در واقع این قطعه به عنوان یک کنترلر عمل می کند و هنگامی که پمپ روشن و در حال کار باشد مسیر را برای ورود آب به سیستم باز میکند.

اما به محض اینکه پمپ خاموش شود و جریان برق دستگاه قطع شود، شیر برقی نیز مسیر جریان آب را مسدود می کند.

در این عملیات ولتاژ برق است که از طریق سیم پیچ عمل می کند و به دیافراگم شیر برقی اجازه باز شدن مسیر آب را می دهد.

شیر برقی همچنین داری دو سیم برق می باشد که با استفاده از آن با پمپ تصفیه و سنسورهای فشار بالا در ارتباط است.

وجود شیر برقی در دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس واتر تک ضرورت دارد، به گونه ای که اگر این قطعه در دستگاه نباشد و یا به درستی کار نکند، علاء رغم اینکه دستگاه خاموش است.

آب وارد سیستم می شود و سبب خروج آب و تولید پساب می شود و اینکه علاوه بر هدر رفت آب، میزان مصرف آب از فیلترها بالاتر می رود و سبب کاهش طول عمر آنها می شود.

شیر برقی در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

شیر برقی در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط