شیر بین راهی در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

شیر بین راهی در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

دستگاه های تصفیه آب خانگی از جمله دستگاه تصفیه آب واتر تک (water tek) به انواع مختلفی از فیلترها، هوزینگ ها و قطعات مختلف مجهز می باشند.

بین تمامی قطعات سیستم تصفیه آب ارتباطی وجود دارد که برخی از آن ها به صورت مستقیم و برخی دیگر به صورت غیر مستقیم بر عملکرد یکدیگر تاثیر می گذارند. به همین دلیل برای ایجاد این ارتباطات از شیلنگ ها، شیرها و انواع مختلفی از اتصالات بهره می برند.

شیرهایی که در دستگاه های تصفیه آب خانگی مورد استفاده قرار می گیرند شامل شیر مخزن، شیر ورودی آب، شیر بین راهی و شیر میکس می شوند. هر کدام از این شیرها در نوبه خود به روند تصفیه آب کمک می کنند.

شیر بین راهی از شیرهایی است که در لوله کشی دستگاه ها گاهی مورد استفاده قرار می گیرد. برای مثال گاهی ممکن است در لوله کشی دستگاه تصفیه، ورود جریان آب به یک بخش از سیستم گرفته شود، در این هنگام شیر بین راهی بسیار کارآمد می باشد.

علاوه بر این یکی دیگر از مزیت های شیر بین راهی این است که می توان با استفاده از آن دبی آب ورودی به دستگاه را نیز دستخوش تغییرات کرد.

یکی از عواملی که سبب ایجاد تفاوت بین شیرهای بین راهی می شود نوع اتصالات ورودی و خروجی آن ها است. برای مثال شیرهای بین راهی دو سر مهره ای، شیر بین راهی دو سر فیتینگی و شیر بین راهی یک سر رزوه انواع مختلفی از شیرهای بین راهی می باشند.

یکی دیگر از انواع مختلف شیر بین راهی، شیر بین راهی یک طرفه است. شیر بین راهی یک طرفه عملکردی مشابه با سایر شیرهای بین راهی دارد و تنها تفاوت آن این است که آب تنها از یک طرف آن اجازه عبور دارد.

شیر بین راهی در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

شیر بین راهی در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط