شیر تنظیم فشار هوا مخزن دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

شیر تنظیم فشار هوا مخزن دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

فشار آب خروجی از شیر برداشت با فشار هوای درون مخزن ارتباط دارد. یعنی اگر فشار مخزن تنظیم نباشد فشار آب خروجی از شیر برداشت بیش از حد زیاد و یا بیش از حد معمول کاهش می یابد.

مخازن ذخیره در دستگاه های تصفیه آب خانگی RO واتر تک از نوع تحت فشار هستند. یعنی دو بخش آب و هوا درون مخزن وجود دارد که به واسطه دیافراگم از یکدیگر جدا شده اند.

اگر فشار هوای مخزن از حد معمول بیشتر باشد، حجم کمتری از آب درون مخزن تصفیه ذخیره می شود، زیرا فشار هوا بخش کثیری از مخزن را اشغال کرده است و در نهایت فشار آب خروجی از شیر برداشت بالاتر می رود.

اما اگر فشار هوای درون مخزن از حد معمول کمتر باشد، آب با حجم بیشتری درون مخزن ذخیره می شود اما از طرفی فشار آب خروجی از شیر برداشت کاهش می یابد.

شیر تنظیم فشار هوای شیری است که در زیر مخزن قرار گرفته است و با استفاده از آن می توان فشار هوای مخزن را افزایش یا کاهش داد. این شیر به همراه تمامی مخازن تحت فشار می آید و در عملکرد مخزن نقشی بسیار موثر دارد.

با نصب تلمبه به این شیر می توانید حجم معینی از هوا را وارد مخزن کنید و فشار مخزن را افزایش دهید و با استفاده از شی نوک تیز می توانید از فشار هوای مخزن کم کنید.

به صورت کلی فشار مخزن باید بین 5-7 psi باشد تا هم آب با حجم کافی درون مخزن ذخیره شده باشد و هم با فشار کافی بتوان آن را از شیر برداشت، مصرف کرد. برای تنظیم فشار مخزن بهتر است از گیج فشار استفاده کنید تا دچار خطا نشوید.

شیر تنظیم فشار هوا مخزن دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

شیر تنظیم فشار هوا مخزن دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط