شیر مخزن تصفیه آب خانگی واترتک watertek

شیر مخزن تصفیه آب خانگی واترتک watertek

مخزن ذخیره در دستگاه های تصفیه آب خانگی یکی از اجزای مهم تشکیل دهنده دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس است که در کنار دستگاه تصفیه قرار گرفته و جهت ذخیره و برداشت آب تصفیه شده از آن استفاده می شود.

مخازن دارای دو شیر هستند که یکی بر قسمت بالای مخزن و دیگری در قسمت زیرین مخزن نصب شده است.

شیری که در بالای مخزن ذخیره نصب می شود جهت ورود و خروج و کنترل آب مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع این شیر معمولا به همراه مخازن ارائه نمی شود و باید به صورت جداگانه بر روی مخزن نصب گردد.

شیر مخزن شیری از جنس پلاستیک است و معمولا اهرمی به رنگ آبی دارد، اهرم شیر مخزن معمولا تک ضرب است و با یک دور چرخش90 درجه آن می توانید مسیر ورود آب به مخزن را باز کنید و یا قطع نمایید.

شیر مخزن تصفیه آب خانگی واترتک در واقع واسطه ای برای ارتباط بین مخزن ذخیره و دستگاه تصفیه آب است.

آب خروجی از فیلتر ممبران با استفاده از شیلنگ تصفیه به صورت مستقیم به سمت مخزن راه می یابد و شیلنگ با استفاده از انواع اتصالات فیتینگی یا مهره ای به قسمت ورودی شیر مخزن نصب می گردد و آب از طریق شیلنگ درون مخزن ذخیره می شود.

مواد اولیه به کار برده شده مهم ترین عامل در تعیین کیفیت و کارایی شیر مخزن است، از آنجایی که این قطعه دائم با آب در حال تماس می باشد پس اگر کیفیت لازم را دارا نباشد می تواند انواع مواد مضری را حین تماس با آب از خود آزاد کند.

با توجه به اینکه این قطعه از نظر قیمتی مناسب است، پس در انتخاب آن دقت نمایید.

شیر مخزن تصفیه آب خانگی واترتک watertek

شیر مخزن تصفیه آب خانگی واترتک watertek

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط