شیر چک ولو ممبران دستگاه تصفیه آب واتر تک

شیر چک ولو ممبران دستگاه تصفیه آب واتر تک

دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک دارای قطعات مختلفی می باشند که هر کدام از آنها به روند کاری سیستم کمک می کنند و مانع از اختلال در روند کاری دستگاه می شوند.

وجود برخی از این قطعات به قدری ضروری است که در صورت نبود آن ها دستگاه با اختلال مواجه می شود و قادر به تصفیه آب نمی باشد. یکی از این قطعات مهم شیر چک ولو است.

شیر یک طرفه که به آن شیر چک ولو هم گفته می شود به صورت کلی شیری است که تنها در یک جهت، سیال می تواند از آن عبور کند. این شیرها در دستگاه های تصفیه آب خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی اسمز معکوس بسیار کاربردی است. این قطعه در سیستم تصفیه آب اسمز معکوس و در هوزینگ ممبران استفاده می شود.

شیر چک ولو ممبران که گاهی با عنوان زانویی ممبران یک طرفه یا سوپاپ دار نیز خوانده می شود بر قسمت خروجی آب تصفیه شده از هوزینگ نصب می شود.

بر سر این شیر، قطعه ای معمولا از جنس استیل قرار می گیرد و این خود سبب می شود تا آب تصفیه شده به هیچ عنوان دوباره به هوزینگ ممبران یا فیلتر ممبران باز نگردد.

دقت داشته باشید بر روی خروجی دیگر از هوزینگ ممبران یک زانویی ساده نصب می شود که شبیه به این شیر است تنها تفاوت آن با زانویی ممبران یک طرفه مربوط به قطعه ای استیل است که وظیفه یک طرفه کردن جریان آب را دارد. به همین علت در صورتی که هر دو این شیرها باز می شوند دقت کنید که هنگام بستن اشتباه نکنید.

اندازه خروجی و ورودی زانویی ممبران یک طرفه در دستگاه های تصفیه آب خانگی 1.4 اینچ و در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی 3.8 اینچ است.

شیر چک ولو ممبران دستگاه تصفیه آب واتر تک

شیر چک ولو ممبران دستگاه تصفیه آب واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط