ضرورت استفاده از بست فاضلاب در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

ضرورت استفاده از بست فاضلاب در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک
دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس واتر تک دارای عملکردی می باشند که طی آن فاضلاب تولید شده از سسیستم جدا می شود و به فاضلاب ریخته می شود.

برای تخلیه این فاضلاب که بار آلودگی بالایی نیز دارد باید شرایطی فراهم شود که بدون نشتی و بدون خطا به خارج از سیستم راه یابد و در نهایت به لوله فاضلاب ریخته شود.

بست فاضلاب یکی از قطعات مهم می باشد که برای تخلیه فاضلاب به خارج از سیستم بسیار به کار می آید،این بست به عنوان نگه دارنده وظیفه دارد تا شیلنگ تخلیه فاضلاب را به محکمی نگه دارد و مانع از نشتی فاضلاب شود.

البته بدون وجود بست فاضلاب،دستگاه تصفیه به فرآیند تولید آب ادامه می دهد و هیچ گونه اختلالی در عملکرد سیستم به وجود نخواهد آمد،اما در صورتی که شیلنگ خروجی فاضلاب به صورت ساده و معمولی وارد لوله فاضلاب شود ممکن است سبب بروز مشکلات متعددی شود.

در صورتی که بست فاضلاب برای اتصال شیلنگ به لوله فاضلاب به کار برده نشود،احتمال در رفتگی شیلنگ بسیار بالاتر می رود و خارج شدن شیلنگ فاضلاب از محل نصب باعث می شود تا فاضلاب از شیلنگ نشتی کند و به درون کابینت بریزد،نشتی فاضلاب می تواند منجر به بروز خسارت نیز شود.

اگر برای اتصال شیلنگ به لوله فاضلاب از بست استفاده نشود احتمال مسدود شدن و گرفتگی شیلنگ بالاتر می رود.دقت داشته باشید که اگر شیلنگ خروجی فالضاب مسدود شود،فیلتر ممبران به سرعت کارایی خود را از دست می دهد و آب خروجی از دستگاه نیز کیفیت اولیه را نخواهد داشت.

هر دو این مشکلات خود سبب افت کیفیت مخزن ذخیره و خرابی شیر برداشت نیز خواهند شد.

بنا به دلایل فوق استفاده از بست فاضلاب برای نصب و راه اندازی دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس ضروری می باشد.

ضرورت استفاده از بست فاضلاب در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

ضرورت استفاده از بست فاضلاب در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط