ضرورت استفاده از سوئیچ فشار بالا در دستگاه تصفیه آب خانگی واترتک

ضرورت استفاده از سوئیچ فشار بالا در دستگاه تصفیه آب خانگی واترتک
دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس واترتک (water tek) از نام های آشنا در صنعت تصفیه آب می باشند و شامل قطعات مختلفی هستند.

سوال پیش آمده در رابطه با نقش قطعات در دستگاه بسیار مختلف هستند اما اگر این قطعات از دستگاه تصفیه آب حذف شوند، چه مشکلاتی برای فرآیند تصفیه آب پیش می آید، آیا در این صورت دستگاه می تواند فرآیند تولید آب تصفیه شده را آغاز کند یا خیر؟

سوئیچ فشار بالا یکی از تجهیزات به کار برده شده در تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس است که بدون وجود آن فرآیند تصفیه آب با اختلال مواجه خواهد شد.

این سوئیچ وظیفه دارد تا پس از اینکه آب کافی توسط دستگاه تولید و در مخزن ذخیره شده، اخطار قطع و خاموش شدن برق پمپ تصفیه را بدهد و این گونه فرآیند تصفیه آب کنترل خواهد شد. در صورتی که سوئیچ قطع کن فشار بالا در دستگاه وجود نداشته باشد و یا معیوب باشد، هیچ گونه اخطاری برای خاموش شدن پمپ تصفیه و متوقف شدن فرآیند تصفیه آب داده نمی شود.

بنابراین فرآیند تولید آب همواره ادامه خواهد داشت و مشکلات متعددی در دستگاه به وجود خواهد آمد.
با افزایش فشار آب و پر شدن مخزن ذخیره، ممکن است مخزن تصفیه دچار ترکیدگی شود.

کارکرد دائم و بدون توقف پمپ تصفیه می تواند منجر به خرابی و یا سوختن سایر قطعات برقی دستگاه چون آداپتور و شیر برقی می شود. به دلیل تولید مدام آب تصفیه شده، آب کاملا به هدر می رود.

در این صورت حتی طول عمر فیلترهای پیش تصفیه و فیلتر ممبران نیز به دلیل کارکرد مداوم کاهش می یابد.

ضرورت استفاده از سوئیچ فشار بالا در دستگاه تصفیه آب خانگی واترتک

ضرورت استفاده از سوئیچ فشار بالا در دستگاه تصفیه آب خانگی واترتک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط