ضرورت استفاده از پمپ در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

ضرورت استفاده از پمپ در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

پمپ به عنوان یکی از قطعات ثابت دستگاه های تصفیه آب خانگی به حساب می آید و وجود ان در دستگاه تصفیه از اهمیت بالایی برخوردار است.

در واقع پمپ ها  در ایجاد فرآیند اسمز معکوس نقش بسزایی دارند و بدون وجود آنها دستگاه های تصفیه اب خانگی اسمز معکوس تکمیل نمی شوند.

فیلتر ممبران از لایه های بسیار متراکم تشکیل شده است که بر روی هر غشا منافذی بسیار ریز با قطر 0.0001 میکرون به وجود امده است،به همین دلیل آب با فشار معمولی نمی تواند از بین این لایه ها با منافذ بسیار ریز عبور کند.

بنابراین از بوستر پمپ برای تامین فشار آب ورودی به ممبران استفاده می شود.اگر پمپ در دستگاه های تصفه آب خانگی اسمز معکوس نباشد،پس فشار لازم برای فیلتر ممبران فراهم نمی شود و مشکلات متعددی به وجود خواهد آمد.

در صورتی که پمپ در دستگاه وجود نداشته باشد مشکلات زیر به وجود خواهد آمد:

در این صورت آب با فشار شهری وارد ممبران می شود و در نهایت آب تصفیه شده تولید نخواه شد،حتی اگر با ورود آب،فرایند تصفیه صورت بگیرد،میزان تولید آب تصفیه شده بسیار ضعیف می باشد.

بدون وجود پمپ فیلتر ممبران به دلیل عدم شستشوی مناسب،با سرعت بالاتری کیپ می شود و املاح و رسوبات و آلاینده ها منافذ غشا را کیپ خواهند کرد.

اگر تولید آب تصفیه شده در دستگاه،از حد مجاز ضعیف تر باشد به طبع استهلاک قطعات برقی دستگاه چون سوییچ های قطع کن فشار بالا و فشار پایین و شیر برقی زیاد  می شود و در نهایت از طول عمر انها کاسته می شود.

بنا به دلایل فوق استفاده از پمپ در دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس ضرورت دارد،دستگاه های تصفیه اب خانگی واتر تک مجهز به پمپ قوی می باشند که قادر است با علکرد بسیار مطلوب،شرایط ایده آلی را برای تولید آب تصفیه شده فراهم کند.

ضرورت استفاده از پمپ در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

ضرورت استفاده از پمپ در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط