ضرورت وجود آداپتور در دستگاه های تصفیه آب خانگی واترتک

ضرورت وجود آداپتور در دستگاه های تصفیه آب خانگی واترتک

دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس در ظرفیت ها و ابعاد مختلف با برق 24 ولت، 32 ولت، 36 ولت، 48 ولت و یا حتی بیشتر کار می کنند.

در واقع جریان برق در دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس لازمه شروع فرآیند تصفیه آب است.

دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک (water tek) با روش پیشرفته و نوین اسمز معکوس کار می کنند، پس وجود برق برای عملکرد آنها ضروری است.

دستگاه های تصفیه آب خانگی با برق 24 ولت کار می کنند، به بیان دیگر قطعات و تجهیزات برقی دستگاه همانند پمپ به این ولتاژ نیاز دارند.

از آنجایی که ولتاژ برق شهری 220 ولت است پس باید از ترانس یا آداپتور برای تبدیل برق شهری به برق مورد نیاز دستگاه استفاده کرد.

البته امروزه ممبران هایی تولید شده است که با فشار آب شهری نیز کار می کنند و نیازی به پمپ برای تامین فشار آب وجود ندارد، این فیلترهای ممبران با عنوان ULP خوانده می شود و در این دستگاه ها و سایر بخش ها نیز به گونه ای طراحی شده اند که بدون نیاز به سوئیچ و شیر برقی کار می کنند.

اما دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس واتر تک همانند اغلب سیستم های اسمز معکوس به وجود پمپ و سایر قطعات برقی و در نهایت آداپتور نیاز دارند.

نبود آداپتور در دستگاه به معنی عدم وجود جریان برق می باشد و عدم وجود برق نیز مساوی با عدم فعالیت تمامی قطعات برقی دستگاه و درنهایت دستگاه تصفیه آب می شود.

بنابراین بدون وجود آداپتور، تصفیه آب در دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس ممکن نیست و وجود این قطعه به عنوان عضو ثابت و اصلی دستگاه ضروری است.

ضرورت وجود آداپتور در دستگاه های تصفیه آب خانگی واترتک

ضرورت وجود آداپتور در دستگاه های تصفیه آب خانگی واترتک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط