ضرورت وجود اتصالات در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

ضرورت وجود اتصالات در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

از ابتدای شروع نصب و راه اندازی دستگاه های تصفیه آب خانگی واترتک (water tek) از انواع اتصالات استفاده می شود، پس این قطعات نقش مهمی در مونتاژ و نصب و راه اندازی دستگاه های تصفیه آب دارند.

دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک عموما از آب شهری نشات می گیرند، برای ایجاد ارتباط بین دستگاه تصفیه آب و لوله کشی آب شهری وجود اتصالات از نوع سه راهی ضروری است.

علاوه بر آن از محفظه های فیلترهای پیش تصفیه و فیلتر ممبران، پمپ تصفیه، مخزن ذخیره، شیر برداشت و محدود کننده جریان و غیره از اتصالات استفاده می شود.

اتصالات برای ایجاد ارتباط بین قطعات و فیلترهای دستگاه بسیار کارآمد می باشند، به گونه ای که تصور یک دستگاه تصفیه آب خانگی بدون وجود اتصالات به هیچ عنوان ممکن نمی باشد، زیرا در این صورت هیچ ارتباطی بین تجهیزات دستگاه به وجود نخواهد آمد و در نهایت آب نیز نمی تواند از مراحل مختلف عبور کند.

نکته مهمی که در این باره وجود دارد ، نوع و کیفیت اتصالات و آب بندی آنها است. اتصالات در دو نوع مهره ای و فیتینگی در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک مورد استفاده قرار می گیرد.

البته اغلب سیستم های واتر تک مجهز به اتصالات فیتینگی هستند، زیرا اتصالات فیتینگی نوع جدیدتری از اتصالات می باشند و کار کردن با آنها آسان تر است.

اتصالات مهره ای آب بندی بهتری نسبت به اتصالات فیتینگی دارند اما با این حال کار کردن با آنها کمی سخت تر و طولانی تر می باشد.

زانویی پمپ، زانویی ممبران ساده، زانویی ممبران سوپاپ دار، رابط شیلنگ، سه راهی ها و غیره انواعی از اتصالات هستند که در دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس واتر تک مورد استفاده قرار می گیرند.

ضرورت وجود اتصالات در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

ضرورت وجود اتصالات در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط