ضرورت وجود براکت در دستگاه های تصفیه آب خانگی واترتک

ضرورت وجود براکت در دستگاه های تصفیه آب خانگی واترتک

شاسی یا براکت یکی از قطعات ساده است که وجود آن در مونتاژ و تولید دستگاه تصفیه آب خانگی بسیار ضروری می باشد، در واقع می توان گفت تولید یک دستگاه تصفیه آب خانگی متناسب از نظر ساختاری و ظاهری بدون وجود شاسی امکان پذیر نمی باشد.

زیرا دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس واترتک دارای تجهیزات بسیار مختلفی هستند که جمع شدن قطعات در کنار هم نقش مهمی در فرآیند تصفیه آب و تولید آب تصفیه شده دارد.

اگر دستگاه تصفیه آب مجهز به شاسی پایه دار نباشد اختلال جدی در عملکرد فیلتراسیون و تصفیه آب صورت نمی گیرد، همانند دستگاه های تصفیه آب دیواری که دارای شاسی پایه دار نمی باشند.

دستگاه های تصفیه آب که دارای شاسی بدون پایه هستند در واقع بر روی محفظه های فیلترهای پیش تصفیه قرار می گیرند. به همین دلیل این دستگاه ها ممکن است با برخی از مشکلات که در ادامه به آنها می پردازیم روبه رو شوند.

اگر دستگاه مجهز به براکت پایه دار نباشد و تمامی قطعات سیستم بر روی محفظه فیلترها سوار شده باشد، بدلیل فشار بالایی که ناشی از وزن دستگاه به محفظه ها وارد می شود، همواره احتمال شکستگی و ترک برداشتن محفظه و در نهایت نشتی آب وجود دارد.

البته این اتفاق در این دستگاه ها در طولانی مدت اتفاق می افتد اما اگر دستگاه مجهز به براکت پایه دار باشد فشار ناشی از وزن دستگاه از روی محفظه ها برداشته می شود.

از دیگر معایب این دستگاه ها سختی کار هنگام تعویض فیلترهای پیش تصفیه است. اگر دستگاه تصفیه مجهز به براکت پایه دار نباشد، هنگام تعویض فیلترهای پیش تصفیه و باز و بسته کردن هوزینگ ها، سختی کار نیز به مراتب بالاتر می رود.

خوشبختانه دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک مجهز به شاسی پایه دار از جنس مرغوب و بسیار مقاوم و پایدار هستند و مشکلات فوق در هیچ یک از دستگاه های تصفیه آب واتر تک دیده نخواهد شد.

ضرورت وجود براکت در دستگاه های تصفیه آب خانگی واترتک

ضرورت وجود براکت در دستگاه های تصفیه آب خانگی واترتک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط