ظرفیت فلو فاضلاب در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

ظرفیت فلو فاضلاب در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

فلو فاضلاب یا محدود کننده جریان فاضلاب یکی از قطعات ساده اما پرکاربرد و ضروری در دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس واتر تک است. سیستم های اسمز مکعوس واتر تک در چهارمین مرحله خود دارای فیلتری به نام ممبران یا غشاء نیمه تراوا می باشند که به عنوان فیلتر اصلی دستگاه، قیمت بالاتری نیز نسبت به سایر فیلترهای تصفیه دارد.

به عنوان نمونه املاح جذب شده توسط فیلتر الیافی آنقدر درون فیلتر می مانند، تا ظرفیت فیلتر تکمیل شود و مجددا تعویض شود. اما فیلتر ممبران دارای غشایی با منافذی بسیار ریز حدود 0.0001 میکرون است که وجود این املاح می تواند به سرعت فیلتر ممبران را از کار بی اندازد و از آنجایی که قیمت این فیلتر بالا است، تعویض زود هنگام آن مقرون به صرفه نمی باشد. به همین دلیل از فلو فاضلاب برای خروج پساب های درون هوزینگ ممبران استفاده می کنند.

فلو فاضلاب وظیفه دارد تا حجم معینی از فاضلاب ممبران را به صورت ذره ذره و به آرامی از محفظه خارج کند. در واقع اگر این مجراء توسط فلو فاضلاب کنترل نشود آب با سرعت بالا خارج می شود و فرآیند تصفیه آب صورت نمی گیرد. فلو فاضلاب با توجه به ظرفیت خود، در هر دقیقه اجازه خروج بخشی از آب را می دهد.

فلو فاضلاب 300 سی سی برای استفاده در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک با فیلتر ممبران 50 گالن بسیار مناسب است. البته دقت داشته باشید سختی و کیفیت آب ورودی به ممبران در تعیین ظرفیت فلو فاضلاب بدون تاثیر نمی باشد. اگر سختی آب از1000 PPM  بالاتر برود، فلو فاضلاب 300 چندان مناسب نیست و بهتر است از فلو فاضلاب 400 یا 450 استفاده شود. فلو فاضلاب 400 بدین معناست که این قطعه در هر دقیقه تنها اجازه خروج 400 سی سی پساب را می دهد.

هر چقدر ظرفیت و سختی آب بالاتر برود، محدود کننده فاضلاب با ظرفیت بیشتری انتخاب می شود، البته انتخاب فلو فاضلاب متناسب با دستگاه بهتر است توسط متخصص و کارشناسان مربوط انجام شود.

ظرفیت فلو فاضلاب در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

ظرفیت فلو فاضلاب در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط